cz  Czech      uk  EN

Konference „Smart city v praxi II“ – podrobné informace

SMART CITY V PRAXI

SMART CITY V PRAXI

 

Aktuální program konference „Smart city v praxi II“, která se koná 21. března 2017 od 9.00 hodin na Výstavišti Brně v Pavilonu P, v sále P4 ve 2. patře (registrace od 8:15 hodin). Podrobný program naleznete v příloze.

Podrobný program v pdf. ke stažení: Program konference Smart city v praxi II

Součástí konference bude křest publikace „Smart city v praxi“ autora Jakuba Slavíka, kterou vydává vydavatelství Profi Press. Jde o vůbec první českou knihu o konceptu smart city a jeho zavádění v každodenní praxi. Kniha ukazuje koncept smart city především jako koncept strategického řízení, při němž jsou využívány moderní technologie z oblasti energetiky a služeb, mobility a informatiky pro ovlivňování kvality života ve městě, a následně k dosahování hospodářských a sociálních cílů. Zde bude možné si knihu také koupit či objednat.

 

Více o knize Smart city v praxi ZDE

 

Vychází první kniha českého autora o konceptu smart city a jeho zavádění v každodenním životě

 

Zasílám  Vám vstupenku na veletrh AMPER, kterou využijete, pokud jej budete chtít navštívit (na konferenci vstupenku nepotřebujete) a další organizační informace. Informace o veletrhu AMPER získáte na www.amper.cz

 

SMART CITY V PRAXI 2016, foto: Zdeněk Nesveda

SMART CITY V PRAXI 2016, foto: Zdeněk Nesveda

Věnujte pozornost následujícím informacím:

Doprava:

Městskou hromadnou dopravou v Brně se z Hlavního nádraží na výstaviště dostanete tramvají č. 1 směr Pisárky a dále buď pěšky nebo autobusem okolo výstaviště k pavilonu P.

Pokud pojedete autem, zaparkujete před pavilonem P (150,-Kč/den) – Mapka Výstaviště Brno je k dispozici zde: http://www.proelektrotechniky.cz/pdf/Mapa_BVV.pdf

Na konferenci je možné se dostat včas pouze přímým vstupem do pavilonu P (tedy nikoli přes areál výstaviště jiným vstupem).

Přístup k sálu – prosím, čtěte pozorně: Do sálu P4 do 2. patra se dostanete buď po točitém schodišti umístěném vpravo od vchodu do pavilonu P (šatna je v přízemí vpravo), nebo proskleným výtahem, který je umístěn mírně vlevo naproti vchodu do pavilonu P (ve 2. patře vpravo od výtahu je sál P4).

Upozornění: V pavilonu P se bude v tuto dobu konat více konferencí, je třeba na naši konferenci dojít/dojet až do 2. Patra do sálu P4.

Prezentace z konference budou během dalšího týdne uveřejněny ke stažení na www.smartcityvpraxi.cz, účastníkům bude zaslán e-mailem odkaz.

Kontakt pro zájemce o účast na konferenci ZDE

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

,

,

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.