cz  Czech      uk  EN

„Smart city v praxi II“ v Brně již za měsíc!

Pozvánka na odbornou konferenci „Smart city v praxi II“

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci „Smart city v praxi II“, která se koná 21. března 2017 na Výstavišti v Brně jako doprovodný program veletrhu AMPER 2017. 

 Aktuální program této konference, který naleznete na  portále Smartcityvpraxi.cz ZDE

Odborným garantem konference je Ing. Jakub Slavík, MBA, uznávaný odborník na oblast smart city, který ve své prezentaci „Smart city v praxi – systémový přístup, nejen velké hračky pro velké kluky“ vysvětlí pojem smart city: Smart city je koncept strategického řízení měst, kdy moderní technologie pomáhají dosažení ekonomických a sociálních cílů. Pro jeho úspěšnou implementaci je nutné pojmenovat problém a systémově přistupovat k jeho řešení, moderní technologie přitom pomohou. Prezentace ukáže tento přístup na praktických příkladech. Na konferenci také proběhne křest jeho knihy „Smart city v praxi“, za účasti starosty Vrchlabí, pana Ing. Jana Sobotky. Tuto knihu je možné si na místě zakoupit či objednat. Více o této knize naleznete také na výše uvedeném odkazu v pozvánce.

Ing. Jakub Slavík, MBA, uznávaný odborník na oblast smart city, foto: Zdeněk Nesveda

Ing. Jakub Slavík, MBA, uznávaný odborník na oblast smart city, foto: Zdeněk Nesveda

Na konferenci dále vystoupí Mgr. František Kubeš, zástupce Ministerstva pro místní rozvoj ČR s aktuální děním v agendě smart city, starosta města Vrchlabí Ing. Jan Sobotka, který představí Smart region Vrchlabí či zástupci ČSOB, kteří představí moderní platební řešení od ČSOB a jejich financování. Budou hovořit mj. o platebních řešeních ve veřejné dopravě v Plzni či Ostravě, a také o chytrém parkování.

Generálním partnerem konference je ČD Telematika, jejíž zástupce představí chytré parkování a ukáže praktickou zkušenost z řešení na několika parkovištích ve městě. Hlavními partnery jsou VARS BRNO, TECO a ČSOB, partnery Iot.Water, ČEZ ESCO, Nissan, Enerfis, Neogenia, GORDIC spolu s HDL Automation.

Dozvíte se velké množství informací o moderních technologiích pro smart city, jako jsou např. energetický management, využití open data, využití internetu věcí, elektromobily osobní a užitkové, elektromobilita v MHD, dálkové odečty vodoměrů, decentrální zdroje energie, a v neposlední řadě mobilní rozhlas určený k efektivní komunikaci s občany města.

Konference se koná po záštitou MMR ČR, MPO ČR a Sdružení dopravních podniků ČR. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová již projevila zájem se konference také zúčastnit.

Účast na konferenci je po registraci a potvrzení registrace z naší strany zdarma. V případě zájmu se prosím registrujte odpovědí na tento e-mail: info@proelektrotechniky.cz , a to co nejdříve (z důvodu kapacity sálu).

Ing. Pavla Slavíková – Consulting Services

 

 

 „Smart city v praxi I " Brno 2016, foto: Zdeněk Nesveda

„Smart city v praxi I “ Brno 2016, foto: Zdeněk Nesveda

 

Smart City, foto: Zdeněk Nesveda

Smart City, foto: Zdeněk Nesveda

BusPress partner konference SMART CITY V PRAXI

rubrika SMART CITY, čtěte ZDE

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

,

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.