cz  Czech      uk  EN

Iveco Irisbus na veletrhu IAA

V autobusové kategorii vystavovaných exponátů budou vozidla osobní přepravy, z nichž Iveco nabízí nový minibus Daily, v jehož provedení se pojí tradičně vysoká kvalita s atributy špičky v oblasti hromadné dopravy. Vozidlo představuje ideální řešení pro zákazníky zabývající se jak městskou tak i mimoměstskou osobní dopravou. Celou řadu ještě doplňuje autobus Magelys Pro, který si v posledních letech drží čelní pozici v segmentu luxusních autokarů pro dálkovou turistiku. I ty nejnáročnější zákazníky si získává díky vynikajícím jízdním parametrům, nízké spotřebě paliva, příznivými ekologickými vlastnostmi, vysokou dlouhodobou spolehlivostí a především dokonalým pohodlím pro řidiče i cestující.

Magelys Pro

foto: Zdeněk Nesveda

 

Motory produkce FPT Industrial v centru stánku; oblast inovace a služeb Střední část stánku je věnovaná technologiím motorů. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout motory Euro VI společnosti FPT Industrial, která je páteří skupiny Fiat Industrial.

FTP Industrial, společně s  motory normy Tier IV stanovené na CNH a plně patentovaný systém vysoce účinné selektivní katalycké redukce HI-eSCR, vyvinula a zpracovala inovační řešení pro všechny firmy v rámci Fiat Industrial, která je třetí největší společností působící v oblasti výrobních prostředků. Důkazem nepřetržitého výzkumného úsilí zaměřeného na nová technologická řešení a možné scénáře budoucího vývoje je oblast inovací, v jejímž rámci bude vystaven technologický koncept „Iveco Dual Energy“ ve formě podvozku lehkého vozidla znázorňující diesel-elektrický hybridní pohon.

V neposlední řadě je nutné zmínit se o prostoru, který je zcela vyhrazený oblasti poprodejních služeb, a to za přítomnosti zástupců Iveco Customer Service a Iveco Finanziaria, jejichž cílem je zabezpečit zákazníkům po celou dobu životnosti vozidla, již od okamžiku jeho nákupu, maximální technickou a finanční podporu včetně náležitých služeb.

TZ: Iveco

Video Iveco Irisbus

Komentáře uzavřeny.