cz  Czech      uk  EN

IRISBUS IVECO Magelys Pro na Veletrhu CZECHBUS v Praze

Irisbus Megelys Pro

Irisbus Megelys Pro

Lavina registrací odborných návštěvníků na internetových stránkách www.czechbus.eu svědčí o tom, že se 1. ročník veletrhu autobusů a hromadné dopravy CZECHBUS 2011 nezadržitelně blíží. Kromě posledních menších vystavovatelů přibyl však ještě jeden velmi podstatný – společnost Iveco Czech Republic se na poslední chvíli rozhodla vystavovat a ve své expozici v Pravém křídle Průmyslového paláce na ploše 210 m2 představí hned 4 autobusy značky IRISBUS. Lákat do expozice bude zajisté novinka, turisticky autobus Magelys Pro!

Znamená to, že na veletrhu bude k vidění 15 značek autobusů, z toho bude 5 novinek poprvé vystavených v České republice! Budou mezi ně patřit i busy SCANIA, nový španělský coach BEULAS, německý VISEON C 13 anebo přímo pro veletrh připravený facelift busu ISUZU Novo Ultra „Czechbus Edition“. Vodíkový TriHyBus bude ve čtvrtek vystaven před Průmyslovým palácem a v odpoledních hodinách pozve k nezvyklé projížďce i návštěvníky.

Vrcholí také dolaďování odborných doprovodných programů – jedním z témat zasedání Komise Rady Asociace krajů ČR pro dopravu bude jednotný systém hromadné dopravy, využití vodíku ve veřejné dopravě bude tématem semináře organizovaného Ústavem jaderného výzkumu v Řeži, veřejné dopravě „on line“ se bude věnovat celodenní konference pořádaná Sdružením pro dopravní telematiku. Využití CNG zase osvětlí seminář organizovaný Českou plynárenskou unií a RWE. Velký zájem již nyní vyvolává i seminář organizovaný Ministerstvem dopravy ve spolupráci s Asociací krajů ČR a Českou asociací organizátorů veřejné dopravy věnovaný Integrované veřejné dopravě a novým požadavkům EU na technické vybavení autobusů.

Zatímco čtvrtek a pátek, tedy první dva dny veletrhu, patří odborníkům, v sobotu se veletrh otevře široké veřejnosti – prohlédnout si krásné autobusy a spoustu zajímavostí, to určitě zaujme starší i mladší. Děti do 15 let v doprovodu rodičů proto budou mít vstup zdarma. K atraktivitě sobotního dne veletrhu určitě přispěje i bohatý doprovodný program připravený Promotýmem Praha se spoustou zajímavostí týkajících se bezpečnosti silničního provozu. Tomu bude patřit prostor před Pravým křídlem Průmyslového paláce.

REGISTRACE  PRO ODBORNÉ  NÁVŠTĚVNÍKY – CENA VSTUPNÉHO 50,-Kč – Registrujte se již nyní:

http://www.incheba.cz/main.php?pageid=5048

 

 

 

Komentáře uzavřeny.