cz  Czech      uk  EN

FlixBus zavádí nová spojení, z Prahy vás doveze na hokejové MS i k jezeru Bled

.

.

  • Nové přímé spojení Praha-Kodaň nočním autobusem 7x týdně od FlixBusu
  • Každodenní spoj z Prahy a Českých Budějovic do měst Linec – Klagenfurt – Villach – Bled – Lublaň – Terst
  • V prodeji jsou cesty od 26. dubna 2018, cena od 629 Kč

Evropský poskytovatel mobility FlixBus dále rozšiřuje nabídku přímých spojení z Česka. Svými nočními autobusy propojí Prahu s dánskou Kodaní, dějištěm letošního mistrovství světa v hokeji. Nové spojení nabídne i ke slovniskému jezeru Bled, do Lublaně nebo italského přístavu Terst.

Noční spoje do Kodaně začnou jezdit 26. dubna, z pražské Florence budou odjíždět každý den ve 20:40 hodin. Cesta potvrvá přibližně 13 hodin. Jízdenky jsou již v prodeji na www.flixbus.cz, jejich cena začíná na 729 Kč.

„Přímé spojení s Kodaní se bude hodit zejména hokejovým fanouškům, kteří se chystají mistrovství světa podpořit náš tým. Jedná se o noční spoje, cestující se mohou pohodlně vyspat a ušetřit za ubytování na místě. Autobusy na této trase budou samozřejmě jezdit každý den i po skončení mistrovství světa,“ říká mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová. Zpět z Kodaně budou autobusy vyjíždět v 18:15 a pojedou opět přes noc. FlixBus na tuto trasu nasazuje dvoupatrové autobusy s kapacitou 79 míst.

Hokejový šampionát se koná od pátku 4. května do neděle 20. května v Kodani a Herningu. Čeští hokejisté začínají prvním zápasem proti Slovensku hned v sobotu 5. května. Skupina A, do které byli vylosováni, hraje v kodaňské Royal Aréně. Postupně se tak během 9 dnů potkají v základní skupině kromě Slováků ještě se Švédy, Švýcary, Rusy, Bělorusy, Francouzy a Rakušany. Lístky na zápasy českého týmu je ještě možné zakoupit, cena vstupenek na zápasy základní skupiny začíná na 500 Kč.

 

 

Z Prahy a Českých Budějovic se zákazníci FlixBusu nově dostanou také k jezeru Bled, do Lublaně nebo italského přístavního města Terst. „Toto spojení bude pro cestující velkým přínosem, zvlášť v době letních prázdnin. Turisticky oblíbené destinace jako Bled nebo Terst byly autobusy doposud těžko dostupné,“ doplňuje Martina Čmielová. Spoje budou odjíždět z Florence každý den v 21:50, z Českých Budějovic v 00:10 a do cílové stanice Terstu dorazí v 9:30. Jednosměrná jízdenka z Prahy začíná na 729 Kč, z Českých Budějovic už od 629 Kč. Město Bled je oblíbený turistický cíl ve Slovinsku. Bledské jezero ledovcového původu je ideální na koupání, rybaření či výlet na ostrov s kostelíkem, který se nachází uprostřed jezera. Hojně navštěvován je také Bledský hrad tyčící se nad jezerem. Terst je italským přístavním městem u Jadranského moře blízko slovinských hranic. Kousek od Terstu se nachází jeden z největších majáků na světě Farro della Vittoria. Poblíž je možné navštívit i zámek Castello di Miramare, velmi podobný české Hluboké nad Vltavou a nacházející se přímo u moře.

O společnosti FlixMobility

FlixMobility je mladá společnost působící v oblasti dálkové dopravy, která skze své značky FlixBus a FlixTrain nabízí pohodlný a ekologický způsob přepravy za dostupné ceny. Díky unikátnímu obchodnímu modelu a inovativním technologiím se ze strartupu rychle stala silná společnost s největší evropskou sítí dálkových meziměstských autobusů a v roce 2018 také prvními dálkovými vlakovými spoji. Od roku 2013 přepravila FlixMobility přes 100 milionů lidí a dala vznik tisícům nových pracovním míst v oblasti dopravy. Z center v Evropě se tým FlixMobility stará o plánování sítě, zákaznický servis, management kvality, marketing a prodej a v neposlední řadě také o rozvoj nových obchodních příležitostí a technologický rozvoj. O každodenní provoz flotily autobusů FlixBus se starají regionální partneři, povětšinou rodinné firmy, které na trhu úspěšně působí po desetiletí. FlixTrain je provozován ve spolupráci se soukromými vlakovými přepravci. Díky tomuto partnerství jde tak inovace, podnikatelský duch a silná mezinárodní značka ruku v ruce se zkušenostmi a kvalitou tradičního odvětví dopravy.

TZ: FlixBus

 

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2018
WWW.BUSSHOW.EU

 

 

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

 

SMART CITY V PRAXI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ


PODLAHOVINY PRO TRANSPORT

WWW.ANVITRADE.CZ

.

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.