cz  Czech      uk  EN

FlixBus: studenti, děti a senioři jedou zdarma!

Autobus SETRA S 531 DT FlixBus

 

Studenti, děti a senioři zdarma, dospělí s 25% slevou. FlixBus ke státním slevám přidává věrnostní bonus

  • Průměrně 25 % z ceny jízdného bude autobusový dopravce FlixBus svým zákazníkům vracet v rámci věrnostního bonusu
  • Částku obdrží formou voucheru, který může zákazník uplatnit při dalším nákupu jízdenky v mobilní aplikaci
  • Díky výši slevy mohou studenti, děti, senioři a ZTP cestovat zdarma
  • Jediný dopravce, který programem Věrnostní bonus nabídne slevu 25 % i na obyčejné jízdné

Praha, 1. listopadu 2018 – Poskytovatel dálkové autobusové dopravy FlixBus přidává od tohoto týdne ke státním slevám program Věrnostní bonus. Jeho pravidelní zákazníci získají možnost ušetřit na jízdném v průměru 25 procent. Když se věrnostní bonus přičte k nové výši 75% statních slev v dopravě, která je platná od 1. září, mohou studenti, děti, ZTP i senioři cestovat u tohoto autobusového dopravce zdarma. Jako jediný nabízí slevu i na obyčejné jízdné pro dospělou osobu, která ušetří v průměru čtvrtinu ceny.

Věrnostní bonus získá každý zákazník, který si zakoupí jízdenku na cestu v rámci České republiky. Po absolvování cesty e-mailem obdržíte poukaz na částku odpovídající v průměru 25 % ceny jízdného a tento poukaz můžete uplatnit při zakoupení další jízdenky. Platnost poukazu bude časově omezená a lze jej uplatnit pouze na nákup přes mobilní aplikaci.

Naše stálé zákazníky chceme tímto bonusem odměnit za věrnost a loajalitu, že si pro své cesty vybírají právě zelené autobusy. Čím více s námi zákazník cestuje, tím více může ušetřit. Slevu zároveň nelze získat hned při prvním nákupu, dá se uplatnit až na další cestu,“ vysvětluje mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.    

Program Věrnostní bonus a jeho výše 25 % je vypočítána z aktuální ceny jízdenky, tedy před aplikací státních slev, přičem výši konečné slevy dopravce určují cenové kategorie, do kterých jízdenka spadá. V průměru se jedná o čtvrtinu z původní ceny. V případě, že si jízdenku zakoupí například student nebo senior, může v případě dalšího nákupu získat jízdenku zdarma.

„Studenti, děti, ZTP nebo senioři tak s námi při uplatnění slevy na další jízdné mohou cestovat zdarma. Jsme rádi, že tímto krokem můžeme nabídnout levnější cestování i pracujícím, kteří platí obyčejné jízdné. Na ně žádná státní pobídka nepamatuje a v případě dopravní špičky, kdy jsou spoje zpravidla vyprodané, raději volí cestování osobním automobilem,“ doplňuje Martina Čmielová.

Na nižší jízdné v Česku mají od 1. září právo senioři nad 65 let a děti a studenti do 26 let, kteří ve vlacích a autobusech platí jen čtvrtinu jízdenky. Děti do 15 let nemusí právo na slevu nijak prokazovat, starší 15 let se průvodčímu prokazují občankou a studenti mezi 18 a 26 roky ISIC kartou nebo žákovským průkazem.

FlixBus inovuje: Neomezená Wi-Fi LTE a dětské bezpečnostní sedačky

FlixBus v Česku přišel během posledního čtvrtletí se dvěma klíčovými inovacemi. V každém autobusu na vnitrostátní lince jsou k zapůjčení zdarma dvě dětské bezpečnostní autosedačky. Dopravce tak reaguje na časté dotazy ze stran rodičů ohledně bezpečnostních opatření pro cestování dětí do věku tří let. Není možné připoutat je standardním bezpečnostním pásem a při jejich přepravě bez dětské autosedačky tak mohou vznikat bezpečnostní rizika.

Od srpna FlixBus v rámci vnitrostátních linek poskytuje také neomezené připojení na internet v kvalitě 4G/LTE a zpřístupnil streamovací služby jako Spotify, Youtube, iVysílání ČT atd. Zákazníci zelených autobusů mohou v rámci většiny vnitrostátních tras navštívit i portál zábavy v prohlížeči svých zařízení na stránce media.flixbus.com. Zde najdou aktuální polohu vozidla zobrazenou na mapě, informační zprávy, filmy a hry. Portál zábavy je dostupný v češtině, angličtině i němčině a nabídku filmů plánuje dopravce pravidelně obnovovat.

 

FlixBus

 

FlixBus působí na českém dopravním trhu přes jeden rok. Celkem nyní zelené autobusy jezdí do 29 zemí a více než 2 000 destinací, každý den lze vybírat z nabídky přes 300 000 různých spojení. Svým zákazníkům nabízí vysoký komfort cestování se vším, co je pro pohodlnou cestu nezbytné – nabíjecími zásuvkami, extra místem na nohy, dostatečným zavazadlovým prostorem a kvalitním Wi-Fi připojením.

TZ: FlixBus

.

.

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  a

Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky

 

.