cz  Czech      uk  EN

FlixBus posiluje, navyšuje vnitrostátní české linky

 

FlixBus na AN Florenc (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

FlixBus na AN Florenc (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

 

Zimní jízdní řád: FlixBus přináší víkendové posílení na trase Praha-Brno a přidává zastávku na pražském letišti

  • Změna jízdního řádu od 10. prosince
  • FlixBus posiluje víkendové spojení mezi Prahou a Brnem
  • Z Brna až na Letiště Václava Havla o víkendu 7krát denně
  • Nové zastávky Hradčanská v Praze, Tržnice v Karlových Varech, nádraží v Táboře i Divadlo Alfa v Plzni

Nové jízdní řády pro zimní období jsou platné od 10. prosince. FlixBus k tomuto termínu navyšuje počet spojů na trase mezi Brnem a Prahou v pátek na 41 spojů denně. Některé zelené autobusy na této trase nově zajíždějí až na Letiště Václava Havla Praha. Na jednotlivé cesty, kde zelené autobusy rotují, počítá dopravce také s větší časovou rezervou.

„Nejvýraznější změna nastává na trase mezi Prahou a Brnem, kde měníme četnost spojení – ve všední den si naši zákazníci mohou zakoupit jízdenky do 28 spojů. Na víkend dochází k posílení frekvence – od pátku do neděle na cestu vyjede až 41 spojů denně,“ uvádí mluvčí FlixBusu pro Českou republiku a Slovensko Martina Čmielová.

Nově zelené autobusy z Brna zajíždějí až na Letiště Václava Havla Praha. Jedná se denně o 10 spojení ve všední den a 14 o víkendu obousměrně. Nejlevnější jízdenku si zákazníci na této trase mohou pořídit už od 149 Kč.

Na trase mezi Prahou a Libercem si v zimním období mohou zákazníci rezervovat jízdenky na 8 spojů denně ve všední den, od pátku do neděle na 10 spojů denně. Na trase Praha – Plzeň vyjíždí 8 spojů ve všední den a 12 o víkendovém v obou směrech. V Plzni je také přidaná nová zastávka u Divadla Alfa. Nové zastávky FlixBus pro pohodlí a dostupnost zákazníků přidává i na spojích mezi Prahou a Karlovými Vary – v Praze na Hradčanské a v Karlových Varech jde o zastávku Tržnice.

Všechny spoje z Prahy směrem na Tábor a České Budějovice nově zajíždějí až do Českého Krumlova. Jde denně o 10 spojů ve všední den a až 16 o víkendu. V Táboře autobusy nově zastavují přímo na autobusovém nádraží.

 

 

Mezinárodní spoje a cestování do Alp

České zákazníky může potěšit zejména snadné spojení mezi Prahou a alpskými středisky. S přestupem v Mnichově je možné dopravit se do míst jako Stubaier Gletscher nebo Kitzbühel a jejich okolí a možnost zakoupit si jízdenku spolu se skipassem za zvýhodněnou cenu. Frekvence spojení mezi Prahou a Mnichovem je až 9 spojů denně. K dalšímu navýšení počtu spojů dojde v období Vánoc.

Změna zimního jízdního řádu počítá také s úpravou časového plánu směrem do Berlína a zpět. Díky otevření nového úseku dálnice D8 je plánovaný příjezd do Drážďan uspíšen o 10 minut.

Atraktivní ceny najdete v mobilní aplikaci

Nejvýhodnější ceny je ve FlixBusu možné získat s předstihem online na webových stránkách www.FlixBus.cz nebo díky mobilní aplikaci.

„Naše aplikace také usnadňuje nástup do autobusu – řidič pomocí QR kódu přes aplikaci přímo zkontroluje jízdenku a není tedy třeba ji tisknout. Změna rezervace a storno jízdy jsou ve FlixBusu možné do 15 minut před odjezdem a to bezplatně. Díky zásuvkám v autobuse, velkému odstupu sedadel, klimatizaci a kvalitnímu wi-fi připojení nabízí FlixBus vysoký komfort a kvalitu cestování,“ dodává Čmielová.

TZ: FlixBus

.

Stálá rubrika FlixBus, na portálu BusPress, čtěte zde…

.

.

.

O slovenském autobusovém veletrhu BUS SHOW 2018…

 

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

.

.

.

.

SMART CITY V PRAXI

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

.

Autobusy VDL

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

.

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.