cz  Czech      uk  EN

FlixBus – zelené cestování, které rozhodně nepřešlapuje na místě!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Evropská No. 01 expanduje do střední a východní Evropy CEE – ,,Zelená síť z Bordeaux až do Bukurešti”-

  • FlixBus otevírá novou filiálku ve střední a východní Evropě (CEE)
  • Vysoká frekvence spojů do center 6 CEE zemí (příklad: Bratislava, Budapešť, Záhřeb)
  • Přibydou nové linky a destinace
  • Zelená mobilita: Zakazníci získají cestovatelský komfort a přístup k rozšířené evropské meziměstské autobusové dopravní síti

Dalším krokem je vstup na nový trh – evropský dálkový dopravce FlixBus rozšiřuje svoji mezinárodní síť a otevírá novou pobočku ve střední a východní Evropě. Vznikají nová spojení do Chorvatska, Maďarska, Slovenska a České republiky s frekvencí až 15x denně. Cestující ze šesti CEE zemí využívají služby zeleného přepravce a získávají více možností mezinárodní přepravy. Více destinací již brzy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Zelená síť z Bordeaux až do Bukurešti”    

V lednu startuje FlixBus denní linky až do 50 destinací v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, na Slovinsku a v Chorvatsku. Hlavní města např. Bratislava nebo Praha jsou spojeny s mezinárodními centry jako Vídeň a Berlín až 15 krát denně. André Schwämmlein (FlixBus CEO/zakladatel):„Nabízíme linky s vysokou frekvencí a možnost jednoduše vycestovat v šesti CEE zemích. Nové linky z Bulharska, Rumunska, Bosny a Hercegoviny jsou již zabudovány do naší sítě. Dalším naším krokem bude zelená síť z Bordeaux až do Bukurešti.” Flixbus byl založen teprve v roce 2013 a hned se zapsal jako hráč nejvyšší německé ligy. V současnosti se 45.000 linkami do 550 destinací v 16 zemích je největším evropským dálkovým dopravcem svého druhu.

Nová filiálka „FlixBus CEE” a strategický partner z Rakouska

V roce 2015 byly založeny nové filiálky ve Francii, Itálii a Nizozemsku. Strategická spolupráce s rakouským Blaguss Group umožňuje FlixBusu otevření nové pobočky „FlixBus CEE” s centrálou v Budapešti a Záhřebu. André Schwämmlein (FlixBus CEO/zakladatel): „Krom toho mají ultra-moderní flotila luxusních autobusy Blaguss ultra-moderní flotilu. Desetileté zkušenosti z výhodné Evropy nám potvrzují, že se na ne můžeme spolehnout.”

Zelený dopravce: nejlepší servis za nejlepší cenu

Jízdenky od €5, zdarma Wi-Fi, klimatizované autobusy s extra prostorem pro nohy, jednoduché bookování i přebookování, FlixBus zavedl novy standart servisu pro cestovatele po Evropě. S bezplatní mobilní aplikací FlixBus app pro iOS, Android i Windows, zákazníkům usnadňujeme elektronicky a rychlejší check-in, navíc setří životné prostředí. Mobilní aplikace zprostředkovává nejnovější cestovní informace. FlixBus online-shop a mobilní aplikace jsou k dispozici v 11 jazycích, například česky, chorvatsky i rusky.

Dálkové autobusy jsou nejefektivnějším způsobem cestování, který je navíc ekologický. Flotila zelených FlixBus autobusů splňuje nejnovější bezpečností normy a odpovídá moderním nárokům na komfort. FlixBus nabízí cestujícím při placení kompenzací CO²-emisí.

TZ: http://www.flixbus.com/company/sustainability

Tech-Startup se spojuje s SME industry      

Výjimečný FlixBus business model je založený na kooperaci s regionálními partnery, což představují malé a střední společnosti. FlixBus kombinuje podnikavého ducha s digitálními technologiemi, zkušenostmi, vášní a kvalitou tradičního průmyslu. S finanční podporou globálně rostoucího investora General Atlantic, FlixBus míří do zbytku Evropy.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ – WWW.CZECHBUS.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ

Logo ISUZU OK

ISUZU BUS PRODEJ AUTOBUSŮ – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.