cz  Czech      uk  EN

FlixBus v Nizozemsku, zelená invaze pokračuje

VDL-Futura-FHD2-129_FlixBus_web

Německá autobusová společnost FlixBus začala provozovat v Nizozemsku od 3. prosince 2015 vnitrostátní, meziměstské autobusové linky. V současnosti zelené autobusy začaly jezdit denně mezi Groningenem, Enschede, Rotterdamem, Den Bosch, Nijmegenem, Eindhovenem, Hengelo, Apeldoornem a Harenem. VDL Bus & Coach a FlixBus se staly partnery a to je důvod, proč je stále více vidět autokary VDL v nápadných zelených barvách FlixBus na holandské vnitrostátní  scéně.

VDL-Futura-FHD2-129_FlixBus_1web

Zelené autokary VDL FlixBus, foto: VDL Bus & Coach

Závody s vlakem

Cestování FlixBusem je téměř stejně rychle jako cestování vlakem. Lidé cestují velmi bezpečně a pohodlně díky luxusním autokarům VDL, vybavenými světly na čtení, zásuvkami 220 V a připojením na Wi-Fi. Velké plus je, že při cestování s FlixBusem je často jízdenka levnější než na vlak. FlixBus věří, že cestování jejich autobusy bude přitažlivější zejména pro mladé lidi, a bude také dobrou alternativou pro motoristy na dotčených trasách.

Partneři a FlixBus

FlixBus sám přímo autobusy nevlastní, společnost spolupracuje s místními autobusovými dopravci. Všechny autobusy v provozu FlixBusu jsou značkové s jasně rozeznatelnými znaky v zeleném stylu společnosti.

TZ: VDL Bus & Coach

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola MM

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.