cz  Czech      uk  EN

Elektrobus SOR vozil v Brně ministra!

Ministr průmyslu a obchodu pan Martin Kuba a další oficiální hosté Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně využili nevšední dopravy po výstavišti ekologickým „autobusem na baterky“ – elektrobusem. Český výrobce autobusů společnost SOR poskytla jeden z vyrobených elektrobusů pro potřeby Veletrhů Brno k dopravě hostů, návštěvníků, ale také k propagaci nově připravovaného dopravního veletrhu EUROTRANS.

Oficiální „elektrojízdy“ se účastnili i významné osobnosti českého průmyslu, například pan Jaroslav Hanák, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, pan Antonín Šípek, ředitel kanceláře Sdružení automobilového průmyslu, pan Jaroslav Trnka, generální ředitel společnosti SOR Libchavy a další. Hosty doprovázel pan Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje a pan Jiří Kuliš, generální ředitel a místopředseda představenstva Veletrhů Brno.

Martin Kuba, Michal Hašek

Antonín Šípek, Jaroslav Hanák

Jaroslav Hanák, Martin Kuba, Jiří kuliš

 Martin Kuba, Jaroslav Hanák

Jindřich Chudý, Jiří Kuliš

Veletrhy jsou výkladní skříní průmyslově vyspělých společností!

Význam a opodstatnění veletrhů s jistotou potvrzuje Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který má vzestupnou tendenci v počtu zúčastněných vystavovatelů, ale i očekávané návštěvnosti z okruhu odborné veřejnosti. Nový veletrh EUROTRANS v příštím roce rozšíří portfolio brněnských veletrhů. Česká republika je tradičním výrobcem dopravních prostředků světového významu a komplexní dopravní veletrh v Brně má zcela logické opodstatnění. Elektromobilita je významným oborem v perspektivním vývoji dopravy v budoucím období. Elektrobus SOR, který nový veletrh EUROTRANS propaguje, je jedním z dobrých příkladů úspěšnosti a konkurenceschopnosti českých firem. Můžeme proto doufat, že nový dopravní veletrh přiláká tradiční i nové vystavovatele i zahraniční návštěvníky a hlavně zájemce o české výrobky.

foto, text: Zdeněk Nesveda

 

EUROTRANS 2013

SOR EBN 10,5

 SOR EBN 10,5

SOR EBN 10,5

Jaroslav Hanák, Martin Kuba

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.