cz  Czech      uk  EN

Cyklobusy Arriva v Beskydech v sobotu zahájí sezónu

Arriva-1

V sobotu vyjedou cyklobusy na Bílou a na Bumbálku, cyklovozíky budou mít větší kapacitu

 V sobotu 18. června začíná sezóna pro cyklobusy Beskydy, které dopraví turisty i s koly z Ostravy nebo Nového Jičína do malebné přírody pohoří Beskyd. V provozu budou od soboty 18. června o víkendech a svátcích. Po dobu letních prázdnin budou spoje rozšířeny i na všední dny. Kola jsou přepravována speciálními cyklovozíky, které prošly přes zimu celkovou renovací a jejich kapacita je rozšířena pro přepravu až 35 kol.

2016_06_16_cyklobus_Beskydy_leták

Cyklobusy do Beskyd

Beskydské cyklobusy vybavené speciálními cyklovozíky jsou v provozu už od roku 2005. „Každou sezónu registrujeme rostoucí zájem o naše cyklobusy, proto jsme pro letošní sezónu kompletně zrekonstruovali cyklovleky a navýšili jejich kapacitu z 24 až na 35 kol. Zastávky i trasy zůstávají stejné jako loni, stejně tak cena. Ke klasické jízdence cestující připlatí za přepravu kola jen 15 korun,“ říká ředitelka Arrivy Morava, Pavla Struhalová.

Cestující si místa v cyklobusu mohou rezervovat dopředu přes internet. „Určitě bych všem doporučila rezervaci místa pro sebe i pro kolo ještě před cestou, přestože se kapacita přepravy kol v letošním roce výrazně zvýšila. O službu je velký zájem, například sobotní spoj z Ostravy je už vyprodán,“ doplňuje Pavla Struhalová.
Linka z Ostravy do Beskyd vyráží ráno v 7.30 a vrací se z Frenštátu pod Radhoštěm v 16.30. Linka z Nového Jičína jede v 7.40 a na zpáteční cestu vyráží v 16:30 z Bílé. Sezóna beskydských cyklobusů letos skončí 25. září.

 

  • Linka 910128: Ostrava – Frýdek-Místek – Frýdlant – Rožnov pod Radhoštěm – Frenštát pod
  • Radhoštěm, jízdní řád ZDE
  • Linka 880133: Nový Jičín – Kopřivnice – Frenštát – Trojanovice – Rožnov – Dolní Bečva – Hutisko – Velké Karlovice – Bílá, jízdní řád ZDE.

TZ: Arriva

Arriva corporate logo - Frutiger Bold JPG

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.