cz  Czech      uk  EN

Cyklobus Bečva vyráží na linku již v sobotu!

Cyklobus Bečva

V sobotu 4. června vyjede letos poprvé speciální cyklobusová linka společnosti ARRIVA MORAVA, která dopraví turisty i s koly z Přerova až na Česko-Slovenskou hranici, na Bumbálku. Cyklobusem se můžete svést o sobotách a nedělích, během letních prázdnin pojede navíc i v pátek. Místa si mohou cestující rezervovat dopředu na internetu.

Cyklobusy vozí speciální přívěs pro 28 kol, k ceně klasické jízdenky cestující zaplatí za přepravu jízdního kola 15 korun. Vyjíždí z Přerova o půl osmé ráno a odveze cyklisty a výletníky přes Hranice, Rožnov pod Radhoštěm a Valašské Meziříčí až na Bumbálku. „Je to už čtvrtá sezóna Cyklobusu Bečva a stále se těší velkému zájmu cestujících. Pro letošek jsme připravili jednu novinku, na zpáteční cestě bude cyklobus zastavovat v Teplicích nad Bečvou,“ uvedla ředitelka Arrivy Morava, Pavla Struhalová. „Určitě bych všem doporučila rezervaci místa pro sebe i pro kolo ještě před cestou. Rezervaci lze provést i přes internet. 28 míst pro kola je sice hodně, ale nemusí to vždy stačit.“

Cyklobus Bečva bude jezdit od tohoto víkendu o sobotách až do 24. září, o nedělích pouze do 28. srpna. Jízdenky lze koupit zde: http://amsbus.cz/arriva, jízdní řád cyklobusu Bečva naleznete ZDE.

  • Linka 920093 Přerov – Lipník nad Bečvou – Hranice – Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm – Horní Bečva – Bumbálka vyjíždí z Přerova v 7.30 a vrací se zpět v 16.00.
  • Leták v pdf ke stažení:007338

Arriva corporate logo - Frutiger Bold JPG

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.