cz  Czech      uk  EN

BEZPEČNÉ DNY DEKRA 2016 Vysoké Mýto 13. 6 – 14. 6. 2016

Nespěchej za nehodou 3

Jediné a hlavní téma, bezpečnost silničního provozu!

Představujeme Vám projekt společnosti DEKRA CZ a.s. – Akademie dopravního vzdělávání, který se uskuteční za aktivní účasti generálního partnera společnosti Iveco Czech Republic, a. s. s přímou podporou výrobního závodu Iveco Bus z Vysokého Mýta. Spojení projektu o dopravní bezpečnosti DEKRA se značkou Iveco se nabízí hned z několika důvodů. Značka Iveco Bus je součástí skupiny CNH Industial N.V., ta představuje kompletní portfolio, zastupující všechny kategorie automobilů. Díky tomu je možné představit kompletní programy – praktické ukázky DEKRA CZ v oblasti výcviku bezpečné jízdy, které zahrnují praktickou výuku jak amatérských řidičů, tak i profesionálů. Aby bylo možné představit všechny možnosti výuky, poskytla firma Iveco vozidla ve všech kategoriích mimo motocyklů, počínaje nejmenším vozem Fiat 500 x přes dodávky, autobusy, až po těžký kamion nebo sklápěčku. Nejvíce budou zastoupeny „domácí“ autobusy. Iveco Bus zde předvede celou produktovou řadu nejnovějších autobusů Euro 6 vybavených moderními bezpečnostními systémy.

Partneři projektu BEZPEČNÉ DNY DEKRA 2016 Vysoké Mýto

BDD 1 OK

BEZPEČNÉ DNY DEKRA 2016 jsou určené pro představení produktů výuky pro zvýšení bezpečnosti v silničním provozu mediím a obchodním partnerům DEKRA CZ a Iveco. Záštitu nad připravovanou významnou událostí ve Vysokém Mýtě převzal starosta města Ing. František Jiraský.

Rozhovor se starostou Vysokého Mýta s Ing. Františkem Jiraským ZDE

Vysoké Mýto se shodou okolností postupně stává českým centrem pro výuku a nácvik krizových situací v komplexním pojetí školy bezpečné jízdy. Přispěla k tomu modernizace zkušebního polygonu na vysokomýtském autodromu, který má ve správě Autoklub Karosa a na kterém výcvik organizuje výhradně DEKRA CZ a.s., Akademie dopravního vzdělávaní.

Ideální je, že je možné ukázky provádět s automobily Iveco, které splňují nejpřísnější evropská kritéria pro aktivní i pasivní bezpečnost. Pokud se chceme pokusit skutečně snížit počet nehod na českých silnicích, musíme vytvořit podmínky, kdy české řidiče budeme učit správnému ovládaní vozidla i v nestandardních situacích, a učit je takové situace předvídat a zvládnout je. Dobrá znalost ovládání vozidla je jednou stranou mince, na druhé straně je důležité, aby řidiči měli možnost jezdit s maximálně bezpečnými vozidly dobře vybavenými bezpečnostními systémy.  To jsou dva z důležitých faktorů pro skutečně možné snižování počtu tragických dopravních nehod. DEKRA CZ a Iveco se vzájemně vhodně doplňují, díky tomu se podařilo podobný projekt na nejvyšší odborné úrovni ve Vysokém Mýtě realizovat.

Akce by se nemohla uskutečnit bez podpory mnoha dalších partnerů, zejména z dealerské sítě Iveco a Fiat, kteří poskytli vozidla a ve svém výčtu představují produktovou řadu skupiny IVECO. Provoz autodromu, který provozuje Autoklub Karosa, podporuje město Vysoké Mýto, které je také zároveň partnerem projektu.

 

DEKRA M

WWW.SKOLASMYKU.CZ

Tisková konference „BEZPEČNÉ DNY DEKRA 2016“ Vysoké Mýto

 Součástí akce je tisková konference dne 13. 6. 2016, na které jsou novinářům na otázky z oblasti bezpečnosti řízení a bezpečnosti současných nákladních aut a autobusů připraveni odpovídat:  Dr. Ing. Jiří Došek – vedoucí Akademie dopravního vzdělávání DEKRA CZ a.s., Ing. Jiří Vaněk – generální ředitel Iveco Czech Republic, a. s., Ing. Miroslav Jurka – Product Manager Iveco Czech & Slovakia, Ing. Jaromír Dušek, – náměstek pro dopravu hejtmana pardubického kraje, Ing. František Jiraský – starosta města Vysoké Mýto, Bohuslav Fencl – předseda Autoklubu Karosa Vysoké Mýto, Ing. Libor Budina – vedoucí střediska výcvikových center DEKRA CZ a.s., Akademie dopravního vzdělávání.

Partneři „BEZPEČNÉ DNY DEKRA 2016“ Vysoké Mýto

Iveco Czech Republic a.s. – generální partner

Iveco Bus – generální partner

Autoklub Karosa

Město Vysoké Mýto

Stratos Auto s.r.o.

Komersia Auto s.r.o.

Autocentrum Hájek s.r.o.

Imofa s.r.o.

K Moto s.r.o.

BusPress – mediální partner

 

Zdeněk Nesveda                                               

   „Zdravá akce s příchutí léta“

DEKRA _IVECO Jahody X

DEKRA UČÍ LIDI BEZPEČNĚ JEZDIT 

DEKRA_ Bezpečná_jízda_cisterny 8

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

DEKRA_ Bezpečná_jízda_cisterny 20

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

DEKRA_ TEVA 2015 1

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

VegaTour most 30

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

VegaTour most 35

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

DEKRA_V_Mýto_ 12.12._16-44

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

DEKRA_V_Mýto_ 12.12._16-47

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

DEKRA_V_Mýto_ 12.12._16-9

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

Nejmodernější evropský simulátor DekTruck

DEKRA simulátor MAN 3

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

DEKRA simulátor MAN 25

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

DEKRA simulátor MAN 14

DEKRA učí lidi bezpečně jezdit, foto: Zdeněk Nesveda

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

,

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.