cz  Czech      uk  EN

Autobus MAN Lion’s City – dokonalá iluze, staňte se na chvíli řidičem autobusu v Mnichově!

Jedinečnou příležitost dokonalé iluze řízení autobusu  MAN Lion’s City v rušném mnichovském provozu vám nabízí  nejnovější autobusový simulátor. Sníte o tom řídit autobus, tak tady máte příležitost si to vyzkoušet.

Aktuální jednička na poli simulátorů. Pokud jste již někdy hráli některý z autobusových nebo jiných simulátorů, jistě víte, že jejich možnosti nejsou malé. Ovšem to, co spatříte při spuštění titulu City Bus Simulator 2 – Mnichov vás jednoduše ohromí. Hra nabízí detailně zpracované exteriéry německého Mnichova, které můžete projíždět v jedné z několika verzí neméně detailně vymodelovaného a plně funkčního autobusu z řady MAN Lions Bus. Skalní fanoušci autobusových simulátorů si budou připadat jako v ráji a to nejen v tom herním.

VIDEO: Autobus MAN Lion’s City v Mnichově, simulátor

Simulátor mapuje mnichovské městské linky, které projíždějí okolo místních muzeí a jiných památek, které hráč může objíždět společně s originálním audio podkladem, který o nich cestujícím sděluje zajímavé informace.

Zpracování jízdních vlastností autobusu bylo založeno na skutečném tréninkovém simulátoru a hráč tak není hrou nikterak omezován. Dostane k dispozici veškeré možnosti, které by mu nabídl skutečný autobus v Mnichově. Za povšimnutí pak stojí ještě dvě z důležitých vlastností hry – umělá inteligence řídící dopravu a možnost simulace poškození autobusu. Hráč tak může zažít realistickou jízdu se vším všudy.

Více informací a stažení aplikace na portálu STAHNU.CZ, klik a jsi tam

reklama:

„EUROTRANS VELETRH OBCHDNÍCH PRÍLEŽITOSTÍ „

Komentáře uzavřeny.