cz  Czech      uk  EN

1. československá burza autobusů Brno 2013

Československá burza autobusů je první akcí svého druhu v Čechách a na Slovensku. Smyslem je otevřít přímý prodej s novými autobusy, předváděcími a výstavními modely a autobusy z předčasně ukončených leasingů.

Veletrhy Brno

Autobusová burza se koná souběžně s mezinárodním veletrhem EUROTRANS na brněnském výstavišti od 11. 9. do 14. 9 2013. Jediným kritériem pro nabídku vozů k přímému prodeji a podmínkou účasti je emisní norma Euro V. Burza je ideálním komerčním prostorem určeným pro přímé prodeje veškerých typů autobusů.

Pozvání do Brna obdrželi všichni provozovatelé autobusové dopravy v České republice a na Slovensku. Burza láká, napovídají tomu první reakce a ohlasy, otevírají se totiž zajímavé možnosti výhodně uzavřených obchodů. Nakupovat s výhodami „zkrátka baví“.

Autobusy v pohybu – burza živá a interaktivní!

Rozsáhlé prostory brněnského výstaviště nabízejí ideální podmínky, venkovní expozice prodejní burzy budou v bezprostřední blízkosti ohraničeného okruhu, kde bude možné autobusy zkoušet a popojíždět s nimi. Neotřelé formy zajímavých programů dávají veletrhu novou dimenzi a jsou skvělým doplňkem vnitřních expozic dopravní techniky.

(snímky autobusů na výstavišti BVV jsou pouze ilustrační)

Dovolujeme si Vás pozvat do Brna na veletrh EUROTRANS a na akci, která je svým zaměřením ojedinělá.

Vše o veletrhu EUROTRANS, informace pro vystavovatele   

 

Autobusy v Brně – ilustrační foto Zdeněk Nesveda 

„EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

 

BVV letecký pohled 

 

Autobusy v Brně – ilustrační foto Zdeněk Nesveda 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.