cz  Czech      uk  EN

Zpráva pro autobusové dopravce, prodávejte více jízdenek!

Bileto

Díky vlastnímu rezervačnímu systému od Bileta nyní můžete i vy prodávat jízdenky online. Bileto autobusovým dopravcům umožňuje na internetu prodávat jízdenky, snadno je spravovat, poskytovat nadstandardní zákaznický servis a pomáhat dopravcům dále růst.

Technologie otevřely nové způsoby jak prodávat jízdenky, pečovat o zákazníky a analyzovat data. Společnost Bileto zmíněné technologie využívá ve svém novém rezervačním systému pro autobusové dopravce. Ten díky tomuto produktu může mít vlastní online rezervační systém a mobilní aplikaci. Kromě toho budou jeho jízdenky nabízeny k prodeji na Bileto.cz a také při vyhledávání trasy na Mapy.cz

Pro komerční linky připravilo Bileto novinku, kterou přeneslo z letecké dopravy – yield management neboli prodej správných sedadel správným zákazníkům. Na základě poptávky a obsazenosti může dopravce nabízet jízdenky s plovoucí cenou. Cestující, kteří musí odcestovat na poslední chvíli bez ohledu na cenu, tedy za jízdenku zaplatí víc než ti, kteří si cestu naplánovali měsíc předem.

Produkt Bileto Pro kromě autobusových dopravců využívá také železniční dopravce Leo Express. „Chceme našim cestujícím umožnit přestup z vlaku rovnou do autobusu a Bileto nám díky kombinované jízdence v této oblasti ohromně pomáhá,“ dodal Leoš Novotný, generální ředitel Leo Express.

Z autobusových dopravců již Bileto využívají například ČSAD Karlovy Vary, KAD Vrchlabí a další.

Další informace najdete na https://pro.bileto.cz.

 Kontakt: Jan Vala, jan.vala@bileto.cz,

725 909 819

bileto_nahled

 

bileto_nahled2

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.