cz  Czech      uk  EN

LEO Express – čas nového dopravce na českých drahách přišel!

LEO Express ve spolupráci s dodavatelskou firmou Stadler doložil Drážnímu úřadu poslední dokumenty nezbytné k zahájení pilotního provozu. LEO Express tak může realizovat zkušební provoz s cestujícími na trase mezi Prahou a Ostravou od 13.11. do 16.11. 2012. Poté bude probíhat finální fáze schvalovacího procesu. Plný provoz se všemi šestnácti spoji denně LEO Express zahájí od nového jízdního řádu 9. prosince 2012.

LEO Express zahájil prodej jízdenek:

na pilotní provoz, a to prostřednictvím rezervačního systému na www.le.cz a ve svých pokladnách.

Když jsme se rozhodli investovat do železnice, věděli jsme, že to nebude snadné – není to komerční prostředí, na které je normální smrtelník zvyklý, má spoustu specifik, která nás denně překvapují. Ale manažery našich společností jsme proto, abychom problémy překonávali a v konečném důsledku zlepšili služby v dopravě. Máme porodní bolesti, ale rodíme krásné nové vlaky. Je skvělé, že se nám podařilo tuto situaci vyřešit za tři dny a už v úterý svezeme první cestující. Budeme rádi, pokud si cestující naše soupravy v pilotním provozu vyzkoušejí a pomohou nám vylepšit naše služby,“ říká Leoš Novotný, zakladatel a generální ředitel LEO Express.

Leoš Novotný „otec“ myšlenky, zakladatel a generální ředitel LEO Express 

První cestující se tak mohou s moderními zlatočernými soupravami LEO Expres i s příslušným servisem svézt již v úterý 13. 11. 2012. LEO Express v pilotním provozu nasadí čtyři spoje denně, dva ve směru z Prahy na Ostravu a dva opačným směrem (viz jízdní řád na www.le.cz/cms/56-jizdni rad.html?utm_source=tisk_zprava&utm_medium=PR&utm_campaign=Nazev).

Rádi vás uvítáme na palubě!

LEO Express v plné sestavě na startu

 

Tagy: , , , ,

Komentáře uzavřeny.