cz  Czech      uk  EN

Výrobce českých autobusů SOR má nového obchodního ředitele

Filip Murgaš SOR Libchavy

Novým obchodním ředitelem společnosti SOR Libchavy spol. s r. o. byl jmenován s účinností od 1. května 2014 Ing. Filip Murgaš. Absolvent Technické univerzity Košice, Fakulty výrobních technologií v oboru výrobní inženýrství. Dříve působil jako obchodní ředitel dceřiné společnosti SOR SLOVAKIA, s.r.o., kde realizoval řadu významných obchodních projektů a uplatnil tak své manažerské schopnosti.

Ing. Filip Murgaš nastupuje na místo po Ing. Jindřichu Chudém, který bude i nadále pracovat v obchodním týmu společnosti a byl jmenován za zástupce obchodního ředitele pro exportní trhy. Za zástupce obchodního ředitele pro Českou republiku byl jmenován Aleš Lipavský, který byl doposud členem obchodního týmu, nově bude zodpovědný i za marketing společnosti.

DSC_0142

Ing. Jaroslav Trnka, generální ředitel SOR Libchavy, foto: Zdeněk Nesveda

Jaroslav Trnka, generální ředitel SOR Libchavy ke jmenování Filipa Murgaše dodává: „Našim cílem je posílit obchodní značku na všech trzích, kde nyní SOR působí, včetně expanze na nové trhy. Hlavní prioritou pro společnost zůstává i nadále portfolio zákazníků v České a Slovenské republice.“

 SOR LIBCHAVY

l

Firma SOR Libchavy spol. s r. o. je významný český výrobce autobusů, který nabízí moderní typy autobusů a trolejbusů dle modelových řad i nestandardní provedení na přání klientů. V současné době vyrábí autobusy v délce 8,5 m, 9,5 m, 10,5 m, 12 m a 18 m v provedení pro městský, meziměstský a dálkový provoz. Autobusy jsou vybaveny motorem, který odpovídá požadavkům ekologických norem Evropské unie. Zákazník si může mimo klasického pohonu zvolit pohon na stlačený zemní plyn – CNG a elektro pohon. K dispozici je automatická i mechanická převodovka, nezávislé nápravy, retardér, kotoučové brzdy, klimatizace a další výbava. Společnost zaznamenává obchodní úspěchy na domácím i zahraničním trhu. Dále zajišťuje servis, opravy a prodej náhradních dílů pro autobusy značky SOR.

SOR EBN 8 4

Elektrobus SOR EBN 8,5, foto: Zdeněk Nesveda

Více informací o společnosti SOR naleznete na adrese: www.sor.cz

TZ: SOR

 

BusPress: o společnosti SOR Libchavy jsme napsali

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.