cz  Czech      uk  EN

Volvo dodá pro společnost Greyhound Australia 30 luxusních autokarů

Volvo Buses Australia získala zakázku na 30 nových autobusů pro Greyhound Australia Express . Nové dálkové autobusy zde začnou jezdi již v prosinci 2013. Pro nové Volvo,  zájezdový autobus  B13R se provozovatele rozhodli  v důsledku modernizace flotily s cílem zlepšit svou nabídku na trhu a zároveň splnit lépe ekologické normy s minimalizací emisí.

„Naše autobusy jsou jedny z nejvytíženějších v zemi, často ujedou i více než 300.000 km za rok. Potřebovali jsme, aby náš partner, dodavatel autobusů nám nabídnul vysokou kvalitu a bezpečný výrobek, s osvědčenou spolehlivostí a také celostátní servisní síť. Volvo, je dodavatel, který nám toto všechno může nabídnout, „říká Melinda Rich, generální ředitelka Greyhound Australia, zadavatel veřejné zakázky.

Greyhound australská síť pokrývá téměř 20.000.000 km, oblast v průměru navštíví více než tři miliony turistů a lidí dojíždějících za prací každý rok z celého kontinentu. Autobusy jezdí v  různých geografických oblastech a často ve velmi drsných podmínkách .

Naše autobusy musí pokrýt velkou část země v různorodém terénu. Technologie, kterou nám nabízí Volvo, díky kvalitě motoru a podvozku nám umožňuje výrazně zvýšit výkonnost, šetřit palivo a snížit emise oxidu uhličitého.

V autobusech Volvo B13R se nachází stojatý 13- litrový motor ( D13C ), který se běžně používá v nákladních vozech Volvo již několik let. Je to jeden z nejpoužívanějších naftových motorů na světě, prodávaných v těžkých kamionech s prokázanou výkonu a spolehlivosti.

Naši zákazníci zejména ocení spolehlivost a pohodlí, které nabídnou v naší flotile Express nové autokary. Kromě zřejmých výhod, spolehlivosti a efektivity podvozku Volvo, jsme také investovali do interiéru autobusů, který nabízí pohodlná, polohovatelná kožená sedadla, nabíjení přes USB pro telefony a tablety, jakož palubní wi-fi připojení. Věříme, že  nové autokary nabídnout našim zákazníkům ten nejspolehlivější a nejpohodlnější způsob, jak se jak poznat Austrálii.“

Volvo Bus Australia  představí Greyhound autokar  na Australian Bus & Coach show 25-26.9. 2013 v Sydney

TZ: Volvo buses

Komentáře uzavřeny.