cz  Czech      uk  EN

Autobusy Volvo pro BRT Belo Horizonte

VOLVO - MARCOPOLO

Za rekordní můžeme považovat zakázku Volvo Buses v Latinské Americe, kdy dodá 132 autobusů pro BRT – systém (Bus Rapid Transit) do Belo Horizonte. Jedná se o úplně první dodávku pro místní dopravní systém od značky Volvo s nástavbou Marcopolo. Zakázka se skládá z 89 kloubových autobusů a 43 pevných ve standardní délce.

„Naše vozidla jsou uznávány pro svou bezpečnost, vysokou úroveň provozuschopnosti, výkon a  nízkou spotřebu paliva, jsou to důležité prvky pro kvalitní systém veřejné přeprav,“ řekl Luis Carlos Pimenta, prezident společnosti Volvo Bus z Latinské Ameriky.

Společnost Volvo je uznávaným lídrem v BRT systémech, v Latinské Americe dodala již autobusy na BRT – systémy do Curitiby, Bogoty, Guatemaly City , Mexico City , Santiago de Chile a San Salvadoru.

Kloubové Volvo B340M má kapacitu 140 cestujících, což je o 15 % více než u jiných kloubových modelů ostatních značek, které zde jezdí. Autobusy Volvo jsou vybaveny automatickou převodovkou, kotoučovými brzdami a EBS  systém elektronického řízení brzd, který zaručuje vyšší brzdnou účinnost a bezpečnost.

TZ: Volvo Buses

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.