cz  Czech      uk  EN

Víte jak připravit autobus na zimu? Čtěte máme recept…

FB2

Základy obsluhy a údržby autobusů v zimním období Vás či Vaše řidiče naučí bezplatné školení, které se koná již tuto sobotu v Praze. Školení je otevřené všem autobusovým řidičům a řidičkám, stačí se přihlásit na stránkách mujautobus.cz.

Školení pro řidiče autobusů připravil web mujautobus.cz ve spolupráci se spol. Vega Tour (přední zájezdový dopravce) a školiteli z Akademie dopravního vzdělávání spol. DEKRA. Po velmi úspěšné Fotosoutěži je to již druhý projekt pod hlavičkou projektu Můj Autobus. Školení bude probíhat formou praktických ukázek a nácviku přímo na autobusech, připravena je i teoretická přednáška, která připomene povinnosti řidiče vyplývající z legislativy. Školitelé a odborníci poradí řidičům se správným postupem při dopravní nehodě, nebo zodpoví otázky k vnitrostátní a mezinárodní autobusové dopravě.

Společnost DEKRA přiveze na školení novinku – unikátní mobilní simulátor pro výcvik řidičů autobusové či nákladní dopravy. Účastníci školení budou moct změřit své dovednosti v Poháru řidičů, který otestuje jejich teoretické i praktické znalosti. Nejlepší řidiči budou odměněny dárky od sponzorů a partnerů školení.

 Program a přihlášení: www.mujautobus.cz

FB1

Školení je otevřené všem autobusovým řidičům, foto: Vega Tour

DEKRA simulátor MAN 3

Školení je otevřené všem autobusovým řidičům, foto: Zdeněk Nesveda

Dekra_simulator_MAN_TGX_2_72dpi

Školení je otevřené všem autobusovým řidičům, foto: Zdeněk Nesveda

WWWW.VEGATOUR.COM

vega OK

WWW.SKOLA.SMYKU

dekra_skola-MM

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Komentáře uzavřeny.