cz  Czech      uk  EN

Veletrh MOTOSALON v Praze již příští týden!

MOTOSALON 2013, prestižní mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se uskuteční od 7.3. do 10.3.2013 na výstavišti PVA v pražských Letňanech. Standa Berkovec, moderátor a motorkář, přivítal v hotelu Adria v Praze novináře a zástupce firem na tiskové konferenci Veletrhů Brno, kde představil organizátor veletrhu horké novinky a věřte, je skutečně na co se těšit. Jenom připomínáme, že MOTOSALON je jediný motocyklový veletrh u nás pod taktovkou Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklové sekce, je také však největší oborovou prezentací ve střední Evropě a je registrovaný v mezinárodním kalendáři výstav a veletrhů ACEM.

 Tisková konference velerthy BVV  Motosalon – Autosalon 2013 v Praze

Vybíráme to nejzajímavější z nabídky MOTOSALONU 2013

Na letošním ročníku největšího veletrhu motocyklů v ČR můžeme očekávat zástupce téměř všech světových značek.  Americká legenda Harley – Davidson oslaví 110. výročí!  Příznivci značky ocení velkolepou přehlídku motocyklů Harley – Davidson v rozsáhlé expozici, oproti minulému roku dvojnásobně velké. Italské značky se letos v Praze objeví v silné sestavě Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Wespa . Zastupující společnost A – Spirit ve své expozici předvede superbike Aprilia RSV4 Factory APRC ABS, cestovní enduro Aprilia Caponord 1200 nebo Custom bike Moto Guzzi California 1 400 ABS/TC a mnoho dalších. Honda představí kompletní modelovou řadu pro rok 2013. Yamaha je připravená představit nové cestovní modely FJR1300A a FJR1300AS.

Očekávat můžeme i širokou nabídku stále oblíbenějších skútrů, Kentoya přichystala aktuálně nové modely o objemu 125 ccm.  V Praze nebudou však chybět ani další značky, uvidíme zde také BMW, KTM, URAL, Triumph a Kawasaki.

Ing. Jiří Kuliš generální ředitel Veletrhů Brno na tiskové konferenci  Motosalon – Autosalon v Praze

Motosalon zahájí  Karel Abrahám

ve čtvrtek  7.3. ve 12.00 hodin, mimo oficiální část zde můžete spatřit známé tváře spojené se světem motorek, na MOTOSALON zavítá David Matásek, Roman Vojtek, Eliška Bučková, Martina Pártlová a moderátor Standa Berkovec. Nebude zde také chybět velké množství zajímavých doprovodných programů.

MOTOSALON Brno 2012

Více informací o veletrhu MOTOSALON 2013 najdete zde!    

VIDEO MOTOSALON BRNO 2012

text, foto: Zdeněk Nesveda 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.