cz  Czech      uk  EN

Společnost Iveco Czech Republic se stala podnikem roku 2017

Jiří Vaněk, generální ředitel Iveco Czech Republic, a.s.

Jiří Vaněk, generální ředitel Iveco Czech Republic, a.s.

Společnost Iveco Czech Republic se stala držitelem titulu Podnik roku 2017 v České republice. Výrobce autobusů z Vysokého Mýta získal ocenění v kategorii firem s počtem zaměstnanců nad 250 osob. Nejlepší firmy z českého auto průmyslu ocenilo Sdružení automobilové průmyslu, jednalo se již o dvacátý ročník prestižní soutěže.

Této kategorie se zúčastnilo celkem 55 podniků, které byly posuzovány na základě ekonomických výsledků dosažených v loňském roce. Hodnocení bylo postaveno na tvrdých kritériích, jako jsou hospodářský výsledek před zdaněním, přidaná hodnota na pracovníka nebo tržby v přepočtu na zaměstnance.

„Být nejlepší českou firmou v oboru na základě objektivních kritérií je pro nás velká pocta. Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům, kteří se o tento skvělý výsledek zasloužili,“ uvedl Jiří Vaněk, generální ředitel Iveco Czech Republic.

V kategorii nad 250 zaměstnanců se s výrobcem autobusů IVECO BUS umístily i firmy Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. a ŠKODA AUTO a.s.

Společnost Iveco Czech Republic, a. s. přispívá velkým dílem k růstu české ekonomiky. Je významným zaměstnavatelem v regionu, zaměstnává přes 3 500 lidí a dalších cca 1 700 pracovních míst vytváří u subdodavatelů.

Firma je největším výrobcem autobusů v ČR a největším výrobním závodem IVECO BUS. Na 23. ročníku soutěže Exportér roku obdržela druhé místo v kategorii „Nárůst exportu 1993–2016“. Díky svým úspěchům s meziměstskou produktovou řadou, která je v posledních letech lídrem na evropském trhu, je nyní sedmým největším českým exportérem. Společnost byla loni v Pardubickém kraji vyhlášena druhým nejlepším Zaměstnavatelem regionu v kategorii do 5 000 zaměstnanců. V anketě Czech TOP 100 se Iveco Czech Republic, a. s. pravidelně umisťuje v první polovině nejvýznamnějších firem v České republice a za rok 2017 obsadila 26. místo největších firem.

 

 

IVECO BUS v České republice

Závod ve Vysokém Mýtě je největším výrobním závodem IVECO BUS. Společnost Iveco Czech Republic, a. s. navazuje na už 90letou tradici výroby autobusů v tomto městě. Firma, známá od roku 1948 pod jménem Karosa, se již ve druhé polovině čtyřicátých let minulého století orientovala převážně na výrobu autobusů, a je spojena s řadou úspěšných a dnes legendárních vozidel. Jedná se o typ 706 RTO, ale i o další řady ŠM, ŠL, ŠD, 700 a 900. Na tyto úspěšné typy navázala vozidla Crossway – nejúspěšnější meziměstský autobus současnosti. Výrobní závod doposud vyrobil více než 30 000 vozidel Crossway. Výroba dále zahrnuje vozidla typu Crossway Low Entry, Line, POP a PRO s různými typy motorů v mnoha výrobních modifikacích a nový model Evadys.

 IVECO BUS

IVECO BUS je značkou CNH Industrial N.V., celosvětového lídra v oblasti kapitálových produktů, jehož akcie jsou obchodovány na newyorské burze Stock Exchange a na italské burze Borsa Italiana v Miláně.

IVECO BUS, významný hráč na poli veřejné dopravy a jeden z největších výrobců autobusů v Evropě, vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu vozidel, která splňují veškeré nároky veřejných a soukromých dopravců:

  •  školní, meziměstské a turistické autobusy (Crossway, Evadys a Magelys)
  • standardní i kloubové městské autobusy, včetně verzí BRT, přičemž Iveco Bus je bezkonkurenčním lídrem, pokud jde o čisté technologie jako CNG a hybridní pohon (Urbanway a Crealis)
  •  minibusy pro všechny druhy osobní dopravy (Daily)
  • podvozky pro výrobce karosérií.

 IVECO BUS zaměstnává ve dvou výrobních závodech, ve francouzském Annonay a českém Vysokém Mýtě, přes 5 000 pracovníků. Oba závody získaly v roce 2013 bronzovou medaili World Class Manufacturing (WCM), což je mezinárodní metodika pro řízení výrobních procesů v souladu s nejlepšími standardy po celém světě.

Rozsáhlá servisní síť IVECO BUS a IVECO zaručuje technickou podporu všude, kde jsou vozidla Iveco Bus používána.

Více informací o Iveco najdete zde: www.ivecobus.cz   

Více informací o CNH najdete zde: www.cnhindustrial.com

 

TZ: IVECO BUS

 

Na veletrhu BUS SHOW v Nitře  získal  ocenění „OPTIMAL SLOVAK LINES BUS“  autobus  IVECO EVADYS

 

 

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019
WWW.BUSSHOW.EU

 

.

.

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ


PODLAHOVINY PRO TRANSPORT

WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.