cz  Czech      uk  EN

Soutěž SCANIA CO2NTROL CUP 2018 má prvního vítěze!

V České republice se stal za měsíc červen vítězem Vlastimil Schimmel ze společnosti VELU Trans (foto: Scania)

V České republice se stal za měsíc červen vítězem Vlastimil Schimmel ze společnosti VELU Trans (foto: Scania)

V měsíci červnu byl nejlepší Vlastimil Schimmel

Skóre ve Scania Driver Support, přepravní výkon, volnoběh, spotřeba paliva. To jsou hlavní kritéria, podle kterých se jednotlivá vozidla hodnotí. V úvodním měsíci této unikátní soutěže si nejlépe za volantem Scanie vedl Vlastimil Schimmel ze společnosti VELU Trans. Za svůj výkon tak obdrží voucher na zboží z kolekce Scania Truck Gear v hodnotě 150 EUR a je na nejlepší cestě získat také zájezd do Švédska.

Řidiči nákladních vozidel středoevropského regionu Scania CER (Česká republika, Slovensko a Maďarsko) patří podle hodnocení Scania Driver Support mezi nejlepší na světě. Řidiči teď mohou své schopnosti porovnat v přímém souboji s ostatními. Do SCANIA CO2NTROL CUPU se totiž v regionu CER přihlásilo 2181 vozidel. V České republice bylo podáno 758 přihlášek, na Slovensku soutěží 543 vozidel a v Maďarsku pak dokonce 880. Soutěž trvá od června do srpna a každý měsíc je vyhlášen nejlepší řidič z dané země.

V České republice se stal za měsíc červen vítězem Vlastimil Schimmel ze společnosti VELU Trans. „Vůbec jsem to nečekal. Byl jsem v úplném šoku! Dříve jsem jezdil s nákladním vozidlem jiné značky a Scanii mám teprve od dubna,“ popisuje první dojmy Schimmel. A dodává: „spotřeba nám na stejné trase po přechodu na Scanii klesla o téměř 4 litry nafty na 100 km. Doufám, že se mi bude dařit i dál a podívám se do Švédska.“ Pro 3 nejlepší za celé období je totiž připraven zájezd do výrobního závodu společnosti Scania v Södertälje.

Více informací o soutěži naleznete na stránkách www.scaniacontrolcup.cz

Na celém světě je v provozu již více než 350 000 propojených vozidel Scania a údaje z nich získané pomáhají optimalizovat plánování a provoz. V neposlední řadě pak systémy vozidla umožňují řidičům vyhodnocovat jejich styl jízdy, což zároveň vede k efektivnějšímu provozu, nižší spotřebě a emisím.

TZ: SCANIA

 

.

 

 

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2018

 

.

.

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ


PODLAHOVINY PRO TRANSPORT

WWW.ANVITRADE

.

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.