cz  Czech      uk  EN

Ondřej Koubek opět šéfem marketingu Scania

Do čela marketingu a komunikace společnosti Scania pro region střední Evropy (CER) nastoupil 1. února Ondřej Koubek.

Do čela marketingu a komunikace společnosti Scania pro region střední Evropy (CER) nastoupil 1. února Ondřej Koubek. foto: Scania

Do Scanie se vrací Ondřej Koubek. Povede marketing a komunikaci ve střední Evropě.

Do čela marketingu a komunikace společnosti Scania pro region střední Evropy (CER) nastoupil 1. února Ondřej Koubek. Prostředí švédského výrobce nákladních vozidel a autobusů pro něho rozhodně nebude neznámé, protože ve Scanii do května 2016 zastával pozici koordinátora PR a digitálního marketingu pro Českou Republiku.

Ondřej Koubek v posledních měsících pracoval jako PR manager společnosti Samsung Electronics pro Českou republiku a Slovensko a v rámci jeho působení u jihokorejského giganta se potýkal především s krizovou komunikací spojenou s telefonem Note7.

Od 1. února se však vrací do důvěrně známého prostředí společnosti Scania. „Čas strávený v Samsungu pro mě byl nejen cennou, ale hlavně velmi příjemnou životní etapou a rád bych poděkoval dnes už bývalým kolegům za vše, co jsme společně prožili a dokázali. Nicméně když jsem dostal ze Scanie nabídku k návratu, neváhal jsem ani vteřinu. Vnímám to tak, že se vracím domů,“ uvedl ke změně pozice Ondřej Koubek.

Ve Scanii bude Koubek zastávat pozici manažera marketingu a komunikace pro středoevropský region (CER), což znamená, že bude zodpovědný za veškeré marketingové a komunikační aktivity v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Ondřej Koubek vystudoval obor Systémové inženýrství a informatiku na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava a dříve působil jako redaktor motoristických pořadů redakce sportu České televize (převážně Svět motorů) nebo jako programový ředitel motoristické televize Sport 5.

TZ: Scania

Scania má na portálu BusPress rubriku, čtěte ZDE

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.