cz  Czech      uk  EN

Škoda 706 RTO – RTO Klub „ADVENTNÍ KALENDÁŘ RTO“ Bus č. 1

RTO  Šimek 1

Vážení při fotografování kalendáře Škoda 706 RTO 2016 pro Klub českých historických autobusů (KČHA) – RTO Klub, vzniklo mnoho fotografií československé autobusové legendy, které se do kalendáře nevešly. Myslíme si, že mnohým z vás by fotografie udělaly radost a proto jsme se rozhodli je postupně uveřejňovat, každý den a až Štědrého dne ve formě „ADVENTNÍHO KALENDÁŘE RTO“. Fotografie jsou volně ke stažení k libovolnému využití, pro radost všem, každý den jedna série cca 20 ti snímků ve velkém rozlišení. Adresa ke stažení bude uveřejněna každý den na portálu:

WWW.BUSPRESS.CZ

Každý den jeden autobus RTO až do vánoc najdete zde!

Autobus č.1 Škoda 706 RTO Lux – Bedřich Šimek, člen RTO klubu

Fotky ke stažení ZDE:

http://www.uschovna.cz/zasilka/HCK83KDN6WC2V52A-HB6/

 

RTO Klub

Klub českých historických autobusů (KČHA) – RTO Klub je zájmovým sdružením vytvářejícím podmínky pro činnost osob v oblasti historických autobusů české výroby, který úzce spolupracuje s organizacemi zabývajícími se sběratelskou, restaurátorskou a muzejní činností v této oblasti.

Klub byl založen spontánně skupinou nadšenců a příznivců historických autobusů na sklonku roku 1999, oficiální registraci získal v roce 2001. KČHA – RTO Klub je jediným a současně nejdéle působícím celorepublikovým otevřeným subjektem se zmíněnou činností. Jednou ročně pořádá v hlavní sezóně celostátní sraz se zahraniční účastí, který je jakousi jednodenní presentací a poctou nádherným tvarům starých karoserií. Po skončení sezóny klub pořádá dvoudenní výjezdní zasedání pro členy klubu za účelem společně trávených chvil spolu s poznáváním technických či jinak souvisejících pamětihodností. Dvakrát do roka svolává členskou základnu a dle možností členů pořádá klubové výlety. Klub si neklade za cíle dosahovat met profesionálních společností ani jim nijak konkurovat, jeho činnost jede jinou cestou, založenou na ryze dobrovolné bázi negenerující žádný zisk.

 www.rto-bus.cz

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola-MM

Komentáře uzavřeny.