cz  Czech      uk  EN

Scania přijíždí do Nitry na první autobusový veletrh na Slovensku

 Scania Citywide  (foto: Scania)

Scania Citywide (foto: Scania)

 

První slovenský autobusový veletrh, který se bude konat v Nitře od 5. do 7. června, nese podtitulek: zdravá doprava. I proto na něm nemohou chybět vozidla značky Scania, která jsou proslulá nízkou spotřebou, šetrností k životnímu prostředí a hlavně širokou nabídkou pohonů na biopaliva. Vozidla švédského výrobce jsou také známá svou inovativní technikou a servisem dostupným 7 dní v týdnu.

 

Scania v Nitře představí tři své modely. Budou jimi Citywide Suburban, Citywide LF a Irizar i6s.

.

Scania Citywide Suburban K320 CNG (foto: Scania)

Scania Citywide Suburban K320 CNG (foto: Scania)

.

Scania Citywide Suburban K320 CNG

je částečně nízkopodlažní autobus (LE), který se nejlépe hodí na příměstské linky. Může být postaven v délkách od 11 do 15 m vždy po 10 cm. Vystavený model má třínápravový vzduchem odpružený podvozek se zadní vlečnou aktivně řízenou nápravou. O pohon autobusu se stará devítilitrový řadový pětiválec na CNG o výkonu 320 koní s točivým momentem 1600 Nm. Vozidlo je mimo jiné vybaveno individuálním osvětlením, výdechy klimatizace pro každé sedadlo a cestujícím zvyšují komfort také dvojitá skla v oknech, 230V zásuvky a USB nabíječky. Samozřejmostí jsou bezpečnostními pásy, otočné sedadlo řidiče, bezpečnostní kabina, integrovaná rampa a místo pro invalidní vozík.

.

Scania Citywide LF N280 CNG na veltrhu BUS SHOW

.

Scania Citywide LF N280 CNG

je městský autobus, který díky své plné nízkopodlažnosti a třem dvoukřídlým dveřím zvládá rychlou výměnu velkého počtu cestujících. Konkrétní model je 12 m autobus v konfiguraci podvozku 4×2. Vozidlo je poháněno devítilitrovým řadovým pětiválcem o výkonu 280 koní a točivým momentem 1350 Nm. Stejně jako K320 je i tento model uzpůsoben na spalování CNG. Mezi zajímavosti provedení N280 patří kneeling, automatická zastávková brzda, systém rozjezdu do kopce nebo automaticky ovládaná střešní okna.

.

Scania Irizar i6s na veletrhu (foto: Scania)

Scania Irizar i6s na veletrhu (foto: Scania)

.

Scania Irizar i6s

je nový model od Španělského výrobce autobusových nástaveb Irizar, který je poháněn podvozkovou skupinou Scania. Tato kombinace je po dlouhá léta u zákazníků velmi oblíbená. Luxusní autokar, který měří 12 metrů, pojme až 49 cestujících (+ průvodce a řidič). Podlaha prostoru pro cestující má dřevěný dekor a o vysoký komfort cestování se starají pohodlná sedadla, která jsou navíc výsuvná do uličky. Vozidlo je poháněno 13 litrovým řadovým 6 válcovým motorem Scania o výkonu 410 koní bez EGR. Dlouhý dojezd zajišťuje nádrž na 600 litrů nafty.

.

WWW.SCANIA.COM

.

.

Scania je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti dopravy. Společně s našimi partnery a zákazníky se ubíráme směrem k udržitelnému systému přepravy. V roce 2016 jsme našim zákazníkům dodali 73 100 nákladních automobilů, 8 300 autobusů a také 7 800 průmyslových a lodních motorů. Čisté tržby dosáhly téměř 104 miliard SEK, ze kterých bylo přibližně 20 procent spojených s poskytováním služeb. Společnost Scania byla založena v roce 1891. Aktuálně působí ve více než 100 zemích a zaměstnává přibližně 46 000 lidí. Výzkum a vývoj probíhá ve Švédsku a na pobočkách v Brazílii a Indii. Výrobní závody se pak nachází v Evropě, Latinské Americe a v Asii s montážními závody v Africe, Asii a Eurasii. Scania je součástí Volkswagen Truck & Bus GmBH. Pro více informací navštivte: www.scania.com.

 

 

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2018
WWW.BUSSHOW.EU

 

 

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

 

SMART CITY V PRAXI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ


PODLAHOVINY PRO TRANSPORT

WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: , , , ,

Komentáře uzavřeny.