cz  Czech      uk  EN

Scania na veletrhu Czechbus 2017

Scania Citywide (foto: Scania)

Scania Citywide (foto: Scania)

 

Od 21. do 23. listopadu 2017 představí Scania v prostorách pražského Výstaviště v Holešovicích své nejnovější modely pro městskou, příměstskou i dálkovou dopravu a dojde i na jednu premiéru. Vůbec poprvé bude v České republice vystaven model Scania Irizar i6s. Nad 7. ročníkem středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky převzal záštitu ministr dopravy Dan Ťok.

Švédský výrobce nákladních vozidel a autobusů Scania zde představí hned čtyři modely. V pravém křídle Průmyslového paláce, kde také dojde 21. listopadu v 13:00 ke slavnostnímu zahájení, se můžete podívat na modely Scania Citywide Suburban a Scania Interlink HD.

Scania Citywide Suburban LE (foto: Scania)

Scania Citywide Suburban LE (foto: Scania)

 

Scania Citywide Suburban LE nabízí velmi variabilní řešení. Tento autobus (stejně tak jako Interlink HD) může být postaven v délkách od 11 do 15 m vždy po 20 cm. O pohon se stará devítilitrový vznětový motor, který je schopen spalovat až 100% bionaftu. Vozidlo je mimo jiné vybaveno individuálním osvětlením a výdechy klimatizace pro každé sedadlo, bezpečnostními pásy, otočným sedadlem řidiče, bezpečnostní kabinou, integrovanou rampou a místem pro invalidní vozík.

 

Scania Interlink HD (foto: Scania)

Scania Interlink HD (foto: Scania)

 

Scania Interlink HD je nejluxusnější verzí z rodiny Interlink. Tento model je vybaven luxusními koženými sedadly. Interlink HD vyniká při svých kompaktních rozměrech velikostí zavazadlových prostor a v tomto ohledu se řadí k premiantům ve své třídě. Cestující ocení pohodlná sedadla se sklopnými stolky, síťkami na noviny, opěrkami nohou. V interiéru se nacházejí 2 velké 19´´ monitory a audio/video systémem Bosch Professional Line III. Komfort dále vylepšuje také dvojité zasklení.

 

Scania Touring HD (foto: Scania)

Scania Touring HD (foto: Scania)

 

Před vchodem do Průmyslového paláce pak bude mít Scania další dvě vozidla. Scania Touring HD a vůbec poprvé se v České republice představí model Scania Irizar i6s.

 

Irizar i6s. (foto: Scania)

Scania Irizar i6s. (foto: Scania)

 

Scania Irizar i6s je nový model od Španělského výrobce autobusových nástaveb Irizar, který je poháněn podvozkovou skupinou Scania. Tato kombinace je po dlouhá léta u zákazníků velmi oblíbená. Luxusní autokar, který měří 14 metrů, má natáčecí zadní nápravu a pojme až 61 cestujících. Podlaha prostoru pro cestující má dřevěný dekor a o vysoký komfort cestování se starají pohodlná sedadla, která jsou navíc výsuvná do uličky. Vozidlo je poháněno 13 litrovým řadovým 6 válcovým motorem Scania o výkonu 450 koní. Dlouhý dojezd zajišťuje nádrž na 700 litrů nafty.
Scania Touring HD si u českých zákazníků získává stále větší oblibu. Autobus je vybaven populárními, komfortními sedadly KIEL Avance 1020. Scania Touring HD zákazníkům poskytuje bezkonkurenční poměr cena/výkon.

 

Stálá rubrika Scania na portálu BusPress, čtěte zde…

 

 

Scania je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti dopravy. Společně s našimi partnery a zákazníky se ubíráme směrem k udržitelnému systému přepravy. V roce 2016 jsme našim zákazníkům dodali 73 100 nákladních automobilů, 8 300 autobusů a také 7 800 průmyslových a lodních motorů. Čisté tržby dosáhly téměř 104 miliard SEK, ze kterých bylo přibližně 20 procent spojených s poskytováním služeb. Společnost Scania byla založena v roce 1891. Aktuálně působí ve více než 100 zemích a zaměstnává přibližně 46 000 lidí. Výzkum a vývoj probíhá ve Švédsku a na pobočkách v Brazílii a Indii. Výrobní závody se pak nachází v Evropě, Latinské Americe a v Asii s montážními závody v Africe, Asii a Eurasii. Scania je součástí Volkswagen Truck & Bus GmBH. Pro více informací navštivte: www.scania.com.

TZ: Scania

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.