cz  Czech      uk  EN

Řidičem roku za Liberecký kraj se stal Miroslav Šimek z BusLine

Miroslav Šimek

Již po šesté získal titul „Řidič roku“ zaměstnanec společnosti BusLine. V letošním roce zvítězil Miroslav Šimek ze střediska Česká Lípa. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěném na webových stránkách.

pan Šimek a paní Bártíková

 „Velice mě těší další, již šestý titul v rámci této ankety, která je pro nás významnou zpětnou vazbou, protože o vítězi rozhodují sami cestující. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k cestujícím, a to především z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, a také vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, a proto jsem rád, že jejich práce je oceňována v anketách tohoto typu,“ uvedl Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

pan radní Mastník-paní Jakešová-pan Šimek

 Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Miroslav Šimek najel v rámci MHD v České Lípě více než 200 tisíc km bez nehody. Jako profesionální řidič ale pracuje již deset let a jeho celkové kilometrové skóre se blíží ke dvěma milionům. Panu Šimkovi je 61 let, žije v Písečné u České Lípy a svou profesi řidiče za společnost BusLine vykonává od roku 2008. „Pan Šimek vždy patřil k řidičům, na které je maximální spoleh. Ještě se nikdy nestalo, aby odmítl nějakou práci, a vždy pomohl, když to bylo potřeba. Není problém ho kamkoliv vyslat a zadat jakýkoliv pracovní úkol, pokaždé jej splní na sto procent. Zajímá se i o změny a novinky na středisku a se svěřenou technikou nakládá příkladně. Jsem moc rád, že mám ve svém týmu takového kolegu,“ uzavřel Jan Kotek, vedoucí střediska Česká Lípa.

TZ: BusLine

 

Komentáře uzavřeny.