cz  Czech      uk  EN

Den bez aut a historické autobusy v České Lípě

 

Česká Lípa

Projděte se pěšky nebo sedněte na kolo a oslavte spolu s námi Den bez aut v České Lípě! V pátek 19. září od 9 do 14 hodin bude pro děti a rodiče na dětském dopravním hřišti zdarma připraven bohatý program s dopravně-bezpečnostní tematikou. Motoristé musí tradičně počítat s menšími komplikacemi, v době konání akce bude totiž zcela uzavřená ulice U Průmyslovky. Objízdná trasa povede ulicemi Roháče z Dubé, Českokamenická, Slovanka, Bezručova, Pátova a Arbesova.

Na akci s městem Česká Lípa spolupracují DDM Libertin, BusLine, Městská policie Česká Lípa, Policie ČR, VZP a další instituce.

6. ročník dne s historickými autobusy

Hned další den, sobota 20. září se bude také nést v duchu veřejné dopravy. Na tento den je totiž naplánovaný již 6. ročník Dne s historickými autobusy. Akce odstartuje v půl desáté, konec je naplánovaný na třetí hodinu odpoledne. Českou Lípou se bude prohánět celkem pět historických strojů na pěti trasách, nástupními zastávkami jsou opět zastávky Banco I, Banco II a U stadionu. Jízdné bude po celý den v historických i moderních autobusech českolipské hromadné dopravy zdarma.

TZ: Česká Lípa

Zastávky na jednotlivých trasách najdete zde

 

logo_busline_cmyk

 

Komentáře uzavřeny.