cz  Czech      uk  EN

Objevujeme stále další a další možnosti podlahových materiálů Altro Transflor ™

ANVI TRADE 5

Je to více než půl roku od začátku naší spolupráce s největším dodavatelem podlahových materiálů v česku, společností ANVI TRADE a stále objevujeme další a další možnosti a varianty využití podlahovin značky Altro Transflor ™ pro všechny druhy dopravních prostředků.

Zaujala nás nyní také široká škála materiálů určená převážně pro vozidla dálkové dopravy, je to mimo jiné, také obor, o který se dlouhodobě zajímáme. Design, výtvarné ztvárnění interiérů dopravních prostředků hraje velmi významnou roli v automobilovém byznysu a proto mu také výrobci v současnosti věnují tak mimořádnou pozornost.

Listujeme v katalogu ANVI TRADE, zaujali nás podlahoviny Altro Transflor Suprema II™, Altro Transflor Wood™ a Altro Transflor Wood Smoouth Acoustic™.

Zajímáme se o tyto materiály z pohledu praktického, zkušeného uživatele, který si nárokuje to nejlepší. Nyní měřítkem pro nás není úplně cena, ale skutečná využitelná hodnota podlahovin v horizontu dlouhodobého využití. Určitě se držíme tradičně osvědčeného, nám všem jistě známého přísloví „nejsme tak bohatí, bychom si mohli kupovat levné věci“.

Z praktického pohledu uživatele jsme si sestavili sami žebříček požadovaných hodnot, podle kterého bychom si materiál na podlahu zájezdového autokaru vybírali například my.

 • Životnost
 • Bezpečnost
 • Design
 • Nároky na údržbu
 • Cena

 V nabídkovém katalogu podlahovin ANVI TRADE jsme objevili…

Altro Transflor Suprema II™

S touto podlahovinou získáte výhody, které ostatní běžné bezpečnostní podlahoviny nemají, tj. propracovaný vzhled, který zdůrazňuje design vozidla neobvyklým vzrušujícím způsobem, a přitom je decentní, jelikož se netřpytí. Altro Suprema II je ideálním řešení pro všechna vozidla dálkové dopravy osob.

Výhody:

 • Tlumené barvy
 • Netřpytí se
 • Záruka na neměnné vlastnosti 10 let
 • Životnost 18 let
 • Obsahuje Altro Easyclean Maxis PUR™, což zaručuje, že i po dlouhých letech užívání bude vypadat stále stejně dobře.

ANVI TRADE 1 OK

DEKORY – Více informací o Altro Suprema II najdete ZDE

 Altro Transflor Wood™

Tato podlahovina přinesla jako první na světě spojení kombinace vzhledu dřevěné podlahy a bezpečnosti v podobě protiskluznosti. Můžete mít tak příjemný dekor dřeva i ve vysoce namáhavých prostorách, a přitom si býti jisti, že jste si vybrali opravdu bezpečnou podlahu. Díky revoluční technologii Altro Easyclelan Maxis PUR Technology™ budete mít zároveň podlahovinu, která je velmi snadno čistitelná.

Výhody:

 • Snadná instalace šetří peníze a čas při pokládce
 • Věrný a realistický vzhled dřevěné podlahy
 • Obsahuje Altro Easyclean Maxis PUR™, což zaručuje, že i po dlouhých letech užívání bude vypadat stále stejně dobře.
 • Záruka na neměnné vlastnosti 10 let
 • Životnost 18 let

ANVI TRADE 2 OK

DEKORY – Více informací o Altro Transflor Wood najdete ZDE

Altro Transflor Wood Smoouth Acoustic™.

Podlahovina disponuje výrazně vyšším útlumem kročejového kluku – pouhých 18 dB. Přináší velmi vysoký komfort v podobě dalšího odhlučnění přepravního prostoru u zájezdových autobusů. Tento typ je aktuálně nabízen ve čtyřech dekorech.

Výhody:

 • Vysoký útlum kročejového hluku 18 dB
 • Komfort měkké chůze
 • Obsahuje Altro Easyclean Maxis PUR™, což zaručuje, že i po dlouhých letech užívání bude vypadat stále stejně dobře.

ANVI TRADE 3 OK

DEKORY – Více informací o Altro Transflor Wood Smoouth Acoustic najdete ZDE

Pokud se hlouběji ponoříte do perfektně zpracovaných nabídek sortimentu společnosti ANVI TRADE, objevíte podobně jako my, neskutečně velké množství těch nejlepších materiálů pro všechny dopravní prostředky. U ANVI TRADE si nejvíce považujeme, nejen kompletnost bohaté nabídky, ale i všech souvisejících služeb a komplexního servisu včetně poradenství.

 

Anvi_Trade

ANVI TRADE 1

ANVI TRADE s.r.o.,

je výhradním dovozcem a distributorem bezpečnostních protiskluzových PVC podlahovin Altro pro transport. Je profesionálním partnerem většiny dopravních podniků, soukromých dopravců a významných výrobců silničních a kolejových dopravních prostředků v ČR. Disponuje školicím střediskem pokládky Altra, dodává veškerá potřebná profi lepidla a tmely a poskytuje nadstandardní servis při instalaci u zákazníka. Špičkový záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

Dalším výhradním zastoupením je britská značka luxusních vinylových podlah Amtico v dílcích, které znamenají nejširší nabídku dekorů v ČR, skvělou dostupnost a příznivou cenu. Přesvědčte se sami a nechte si zaslat vzorek zdarma! www.amtico-first.cz

WWW.ANVITRADE.CZ

Zdeněk Nesveda

 

BusPress – O ANVI TRADE JSME NAPSALI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.