cz  Czech      uk  EN

Novým šéfem marketingu a komunikace v pražském dopravním podniku se stal Josef Voltr

DPP 1 OK

Na pozici vedoucího odboru Marketing a komunikace Josef Voltr vystřídal Jiřího Štábla, který bude nadále zastávat pozici tiskového mluvčího Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP).

Josef Voltr přichází do DPP ze společnosti Legaldeal a.s., kde se věnoval rozvoji aktivit z pozice předsedy představenstva. Voltr pracoval řadu let také v různých řídicích, obchodních a marketingových pozicích v Nestlé Česko a pražských hotelech Marriott a Renaissance. Studoval na Vysoké škole podnikání v Ostravě a program MBA absolvoval na BIBS – Nottingham Trent University.

Josef Voltr se ve volných chvílích věnuje především své rodině, je také zapáleným hráčem golfu, rád jezdí na horském kole nebo lyžuje.

„V DPP bych rád zúročil zkušenosti načerpané na pozicích, ve kterých jsem působil dříve. Navážu tak na aktivity v oblasti marketingu, které DPP vykonává, a budu se je snažit rozšířit pro větší zatraktivnění Dopravního podniku v očích veřejnosti. V tomto směru je pro růst a zlepšení velký prostor,“ komentoval svůj start v DPP Josef Voltr.

TZ:DPP

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Komentáře uzavřeny.