cz  Czech      uk  EN

Martin Gillar nový muž v čele Dopravního podniku hl. m. Prahy

Martin Gillar 3

Martin Gillar se stal novým generálním ředitelem DPP –

Představenstvo Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) na svém dnešním jednání svěřilo pozici generálního ředitele DPP Martinu Gillarovi. V této pozici nahradí dočasně pověřeného Ladislava Urbánka, který nadále bude řídit dopravní úsek DPP. Ladislav Urbánek byl na dnešním jednání představenstva zvolen do funkce místopředsedy představenstva.

„Věřím, že pod vedením Martina Gillara dojde k nastavení lepší komunikace s akcionářem DPP. Stojí před ním důležité úkoly v oblasti čerpání finančních prostředků na investice a urychlení modernizace podniku,“ řekl náměstek pražské primátorky pro dopravu a sport a předseda dozorčí rady DPP Petr Dolínek (ČSSD).

„Funkci předsedy představenstva a pozici generálního ředitele DPP přijímám s velkou pokorou. Rád bych všechny zaměstnance ujistil, že v tuto chvíli nechystám žádná plošná personální opatření. DPP je podnik s dobrým jménem nejen v regionálním, ale i celoevropském měřítku. Za těch několik málo týdnů mého působení v DPP jsem měl možnost poznat řadu kvalitních kolegů. Považuji za svoji prioritu v co nejbližší době seznámit všechny spolupracovníky s vizí, kterou bych rád za pomoci všech zaměstnanců DPP naplnil,“ řekl předseda představenstva a generální ředitel DPP Martin Gillar.

Martin Gillar 1

Martin Gillar nový generální ředitel Dopravního podniku hl. m. Prahy, foto:DPP

Martin Gillar vystudoval Právnickou fakultu UK. Z pozice místopředsedy představenstva řídil společnost ČD Telematika. Působil také v pozici ředitele divize rozvoje a strategie České pošty s.p.

„Martin Gillar v uplynulých týdnech prokázal, že se velmi dobře orientuje a má jasný cíl. I s ohledem na jeho předchozí zkušenosti ve vedení jiných společností věřím, že ve své nové funkci uspěje,“ řekl místopředseda představenstva a dopravní ředitel DPP Ladislav Urbánek.

TZ: DPP

Martin Gillar 2

Martin Gillar nový generální ředitel Dopravního podniku hl. m. Prahy, foto:DPP

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.