cz  Czech      uk  EN

Nový Exclusive Class autokar Setra 431DT na lince do Bernu

2 OK

Společnost Nobless Line uvedla do provozu další luxusní autobus Setra S431DT

V pátek 10. června 2016, po téměř šesti měsících usilovné práce, uvedla společnost Nobless Line s.r.o. do provozu další patrový autobus značky Setra s označením Exclusive Class, který se svou výbavou a pojetím luxusu řadí do čela mezi evropskými, ne-li světovými autobusy. Autobus byl nasazen na pravidelnou každodenní linku společnosti mezi Českou republikou a Švýcarskem (Praha – Plzeň – St. Gallen – Curych – Bern).

,,Filosofií společnosti Nobless Line je poskytnout našim klientům při cestování nadstandardní pohodlí a vytvořit z cestování unikátní zážitek, o který se podělí se svým okolím. Nejinak tomu bylo i při přestavbě tohoto autobusu, který jsme od výrobce převzali koncem loňského roku. Společně se specialisty z daných oborů jsme vytvořili opět něco výjimečného, na co můžeme být pyšní. Věřím, že to naši klienti na lince do Švýcarska ocení,“ řekl jednatel společnosti Nobless Line Petr Čáp.

Úpravám se nevyhnula žádná část autobusu a to včetně zavazadlových prostor, ložnice pro řidiče či exteriéru. Mezi největší viditelné změny pro cestující však patří nepochybně celá cestovní zóna v prvním podlaží nazvaná Nobless Class, restaurant v přízemním podlaží a také toaleta s teplou tekoucí vodou či relaxační hudbou v pozadí. Počet sedadel v Nobless Class je 52 oproti standardním 68 místům, díky čemuž autobusy společnosti Nobless Line nabízejí cestujícím v mezinárodní dopravě největší prostor pro nohy. Místa v restauraci se pak neobsazují a jsou k dispozici po dobu jízdy všem cestujícím pro občerstvení v podobě drobných pokrmů, alkoholických, nealkoholických, teplých či chlazených nápojů. Všechna místa jsou navíc vybavena zásuvkami pro dobíjení notebooků, tabletů či telefonů.

1

Nový Exclusive Class autokar Setra 431DT na lince do Bernu, foto: Nobless Line

„Jsme názoru, že cestování by nemělo být pouze přepravou z bodu A do bodu B, při které musí člověk trpět. Proto jsme se vydali touto cestou a snažíme se všem našim klientům poskytnout nejen pohodlí, ale také mnoho doplňkových služeb a příjemný personál nejen na palubě autobusu. Pro klienty toho máme v našich autobusech skutečně mnoho,“ řekl jednatel společnosti.

Každodenní linka mezi českou a švýcarskou metropolí je obsluhována identickými luxusními patrovými autobusy Setra. Cestující mohou po dobu jízdy využít mnoha doplňkových služeb, pod které spadá přeprava všech zavazadel zdarma, možnost zapůjčení příjemných přikrývek, možnost zapůjčení moderních tabletů včetně sluchátek, stabilní wifi připojení k internetu na území České republiky a Švýcarska nebo široká nabídka horkých nápojů zdarma. Cesta na pravidelné lince je pak zakončena snídaňovým balíčkem zdarma, který obsahuje čokoládový croissant a čerstvé ovoce.

3

Nový Exclusive Class autokar Setra 431DT na lince do Bernu, foto: Nobless Line

,,Od doby, kdy jsme se pustili do změny prvního autobusu uplynulo již mnoho let, během kterých jsme naší společnost posunuli o velký kus dopředu. Nároky na přepravu se dramaticky zvyšují, proto se snažíme být vždy o krok napřed, udávat trend a nabízet v našich autobusech vždy něco navíc. Jedině tak dosáhneme toho, že budou naši klienti spokojení a vrátí se využít   znovu naše služby,“ doplnil Petr Čáp.

TZ:Nobless Line

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.