cz  Czech      uk  EN

Další luxusní autokar Setra 516 HDH TopClass v České republice

S 515 HDH

V pořadí již čtvrtý autokar Setra 516 HDH TopClass v Česku, který se již brzy objeví  na silnicích si slavnostně převzali 24. března majitelé olomoucké společnosti JV-TOUR TRAVEL AGENCY Jiří Vybíral a Andrea Poláková. Je to třetí autobus řady S 500, který  JV-TOUR má své rodinné flotile. Nová Setra 516 HDH TopClass je maximální v  možné výbavě,  bližší informace o ní vám přineseme v některé z dalších reportáží.

JV SETRA HDH 4

Slavnostní předání nového autokaru S 516 HDH společnosti  JV-TOUR TRAVEL AGENCY s.r.o.,  zleva: jednatelka společnosti JV TOUR Andrea Poláková, majitel  JV-TOUR Jiří Vybíral,  ředitel společnosti EvoBus Česká republika Georg Kendlbacher, ředitel prodeje Setra v ČR Jan Čížek

SETRA 516 HDH JV

Slavnostní předání nového autokaru S 516 HDH společnosti  JV-TOUR TRAVEL AGENCY s.r.o., pánové zleva: ředitel prodeje Setra v ČR Jan Čížek, ředitel společnosti EvoBus Česká republika Georg Kendlbacher, majitel  JV-TOUR TRAVEL AGENCY Jiří Vybíral

SONY DSC

Andrea Poláková jednatelka společnosti JV-TOUR TRAVEL AGENCY s.r.o. Neu-Ulm 24. března 2016

JV-TOUR TRAVEL AGENCY…

Olomoucká cestovní kancelář JV – TOUR je prvním členem českého SETRA CLUB V. I. P. majitel pan Jiří Vybíral založil dopravní společnost JV – TOUR již v roce 1989, je tak jednou z nejstarších soukromých dopravních společností v Česku. Vstup do již do 27. sezóny je ve znamení dalšího nového autobusu Setra 516 HDH TopClass, který si společnost slavnostně převzala 24. března ve výrobním závodě v Neu-Ulmu.

Společnost JV – TOUR nabízí kromě dopravy další služby, organizuje pobytové a poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy pro jednotlivce, kongresovou turistiku, ubytovací služby v zahraničí i ČR a pro V.I.P. hosty také nadstandardní služby.

Zdeněk Nesveda

JV-TOUR-SETRA-CLUB

WWW.SETRACLUB.CZ

LOGO-JV-TOUR

WWW.JVTOUR.CZ

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.