cz  Czech      uk  EN

Luxusní autokar Setra 417 TopClass na veletrhu UMA Motorcoach Expo v New Orleans

S

Setra 417 TC Voyage Ambassador v klubové úpravě se představila na letošní  Motorcoach Association (UMA) Expo v New Orleans – Lousiana v USA, která se konala od 18. – 22. ledna 2015. Exkluzivní coach si měli návštěvníci možnost prohlédnout na stánku amerického partnera zastoupení Setra, společnosti  MCI  (Motor Coach Industries International Inc).

Dvounápravový autokar pojme 40 cestujících a dalších šest v klubové úpravě na zádi. Je vybavený vším, co je obvyklé ve standardu u autobusů nejvyšších tříd.  Prosklená střecha v celé délce vozu, luxusní kožená sedadla, vybavená kuchyňka, toaleta a audio vizuální systémy.

Autobus splňuje nejpřísnější nároky na bezpečnost platné v Americe. Je vybaven motorem    Mercedes-Benz OM 471 LA o výkonu 336 kW, který dosahuje parametrů americké emisní normy EPA (Environmental  Protection Agency) ta definuje nejvyšší povolené množství oxidů dusíku a pevných částic ve výfukových plynech.

Setra 417 TopClass jezdí na silnicích severní Ameriky, Kanady a Mexika již dvanáct let. Do konce roku 2014 bylo do těchto oblastí prodáno celkem více než 1100 autobusů

Kanadská společnost Motor Coach Industries International Inc. (MCI) je jedním z předních výrobců zájezdových autobusů v USA a Kanadě. Sídlí ve městě Schaumburg ve státě Illinois a je partner Daimler Buses od roku 2012, kdy získala exkluzivní práva na prodej a servis autobusů Setra ve Spojených státech a Kanadě. Všechny autobusy pro americký trh se stále vyvíjí a vyrábí v Německu.

TZ: EvoBus

S

Setra-logo

 
TopList

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.