cz  Czech      uk  EN

Novinka – Turistický autobus ISUZU s možností přepravy tělesně postižených na vozíku

Společnost TURANCAR CZ, přichází s nabídkou turistického autobusu ISUZU TURQUOISE, který je vybavený přídavnou technologií pro zvedání invalidních vozíků.  Automatický výtah od společnosti  Braun Corporation (USA), je speciální zařízení navržené pro vysoko podlažní turistické autobusy, s maximální nosností 340 kg. Autobus ISUZU se zabudovaným zařízením Braun, splňuje veškeré platné normy a je homologován v zemích EU. ISUZU New TURQUOISE lift Braun version 340kg.

ISUZU New TURQUOISE lift Braun

Cena:   2.795.000 – 2.895.000,- Kč (bez DPH) v závislosti na dodatečné ostatní výbavě – v ceně je již zahrnutá montáž výtahu Braun.

 Základní výbava autobusu ISUZU New TURQUOISE Euro5 EEV

ABS + ASR /Wabco/, klimatizace s klimatronikem /SAFKAR/, retardér /Telma/ + motorová brzda, tempovat a tempostat /VDO Siemens/ , nezávislé topení /Eberspaecher/ s konvektory, dvojitá bezpečnostní tónovaná okna, CD +  audiosoustava + mikrofon, servo, 4.3 m2 zavazadlového prostoru, couvací senzory, dálkové ovládání dveří, LED osvětlení, 3. brzdové světlo, digitální palubní hodiny, vzduchové brzdy a podvozek s vysoušečem, koberce na palubě i v zavazadlovém prostoru, ocelové ozdobné kryty kol, veškerá komfortní výbava zájezdového autobusu jako jsou záclonky s horním i spodním vedením, ergonomické sedáky s loketními opěrkami plně posuvné jak v podélné ose, tak do uličky s polohovatelnými opěradly, plně stavitelný volant a sedák řidiče /Grammer/ aj. Možnost konfigurace 26+1+1,28+1+1,30+1+1, 32+1 a 33+1, možnost stojících cestujících!!!

Prospekt  Braun Corporation:  Braun lift document – 07-UVL855R-A4

Veškeré další informace Vám rádi poskytneme na:

e- mail: isuzu@seznam.cz

GSM: 603 970 950

 

 

 

 

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.