cz  Czech      uk  EN

ISUZU TURANCAR – Představujeme vám ideální turisticky autobus NEW NOVO Ultra pro 28 osob

ISUZU NEW Novo Ultra může potkat na silnici od počátku července, kdy společnost TURANCAR zahájila akviziční cesty po všech krajích v České republice. Ujeli jsme s novým autobusem první kilometry, máme s ním první zkušenosti, máme také první pozitivní ohlasy. Oficiálně se však představí s největší pravděpodobností na podzimním veletrhu CZECHBUS  v Praze.

NOVO: CENA, DESIGN, KVALITA

U NOVO hoříme hlavně o jeho výborné využitelnosti, ekonomicky výhodné soběstačnosti při provozování třeba i jediného autobusu. Dovolíme si tvrdit, že druhý autobus v takovém rozměru s podobně nastavenými parametry se na českém trhu nenachází. Poměr ceny, kvality a využitelnosti je u NOVA nepřekonatelný! 

Nový model NOVO vychází z osvědčené koncepce midibusů ISUZU, které jsou v nabídce na českém trhu od roku 2004. Letošní novinka se však již výrazně liší od svých předchůdců. Nový design poznamenal takřka veškeré venkovní části karoserie. Designerům v ISUZU se podařilo vtisknout novému modelu celkově líbivý tvar. Autobus také dozrál po technické stránce, příjemné překvapení je také pro každého, kdo usedne za volant, jaké autobus má dobré jízdní vlastnosti a jak jednoduše je ovladatelný.

NOVO: dobrý parťák pro podnikání

ISUZU AUTOBUS je fakt dobý parťák do podnikání, nejčastěji se s ním můžeme potkat na výletech při incomingové turistce v Praze a Středních Čechách. Asi nejtypičtější trasa výletů je Praha – Karlovy Vary, právě tady jsme pro vás pořídili několik inspirativních záběrů, aby jste viděli, jak to NOVU v lázních ve skutečnosti „sluší“.  Na letišti v Karlových Varech vedle ISUZU vítá návštěvníky usměvavý první sovětský kosmonaut Jurij Gagarin.

text, foto: Zdeněk Nesveda

Více informací o novém autobusu ISUZU NOVO najdete zde, klik a jste tam!  

Я приветствую вас в Карловых Варах,  Юрий Алексеевич Гагарин

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.