cz  Czech      uk  EN

Nově tři autokary MAN Lion’s Coach ve službách CK Čedok

MAN Lion's Coach, (foto: Čedok)

MAN Lion’s Coach, (foto: Čedok)

Autobusem s Čedokem nyní ještě pohodlněji

V březnu rozšířila společnost Čedok a.s. vozový park autokarů o dva nové autobusy MAN Lion’s Coach, třetí autobus stejné značky bude společnosti dodán začátkem května.

Autokary MAN Lion’s Coach patří mezi špičková vozidla, která poskytují cestujícím maximální pohodlí. Mají dvojitá vakuovaná a tónovaná boční okna, klimatizaci, výkonné topení a automatické udržování nastavené teploty s cirkulací vzduchu. Jízdu klientům zpříjemní i video se dvěma monitory, audio systém, lednice, kuchyňka, ve které personál připraví teplé nápoje, a samozřejmě také WC. Zavazadlový prostor autokaru je navíc dostatečně velký pro uložení zavazadel všech 49 cestujících.

Jízda bude dokonce i bezpečnější, autobus totiž poskytuje technickými parametry velké pohodlí také svému řidiči. Šestiválcový motor D2676 LOH s výkonem 338 kW (460k) Euro 6 a automatizovaná dvanáctistupňová převodovka TipMatic s rozjezdovým asistentem Easy-Start dávají autobusu dostatečnou sílu k pohodové jízdě i v kopcích.

Podvozek je vybaven Elektronickým systémem provozní brzdy spojeným s Intardérem ZF. ABS, ASR a EBS dnes již patří k běžnému standardu, autobus je samozřejmě má. Bezpečnost zajišťuje i Systém kontroly jízdy v jízdním pruhu (LGS) s vibračním varováním Emergency Brake Assist (EBA) a tempomat, a bezpečné couvání usnadňuje zpětná kamera. Řidič má k dispozici i navigaci a jeho pracoviště je velmi dobře a pečlivě řešeno, jak po stránce ergonometrické, tak po stránce praktické. Vyhřívané přední okno i okna boční řidiči zajišťují dobrý výhled.

Ať už se tedy chystáte s autobusem kamkoliv, třeba do Londýna nebo dokonce až do Pobaltí nebo do Petrohradu, můžete se těšit nejen na pobyt, ale i na cestu. S Čedokem pojedete jako v bavlnce.

TI: ČEDOK

 

 

 

Rubrika MAN na portálu BusPress, čtěte zde…

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

.

.

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.