cz  Czech      uk  EN

Komfortní autokar MAN Lion´s Coach pro společnost VIP line

Nejnovější autobus MAN Lion´s Coach přebírá Tomáš Roubiček, jednatel společnosti (uprostřed) VIP line od Stanislava Střeštíka, obchodního zástupce MAN, foto: MAN

Pasažéry společnosti VIP line bude vozit moderní autobus MAN Lion´s Coach. Z velké části půjde o dopravu pro společnost ŠKODA Auto.

V období předvánočního shonu si zástupci společnosti MAN a VIP line vyhradili čas a společně uspořádali malý ceremoniál, během kterého byl předán nový zájezdový autobus MAN Lion´s Coach. Byla tak odstartována vzájemná spolupráce mezi oběma obchodními partnery. Jedná se o vůbec první autobus značky MAN ve vozovém parku společnosti VIP line poskytující komplexní služby v oblasti osobní dopravy na území hlavního města Prahy a v rámci Středočeského, Libereckého, Královéhradeckého a Ústeckého kraje.

„Chceme být špičkovým dopravcem pro jednotlivce, malé i velké skupiny. Doposud jsme se specializovali na přepravy menších skupin, ale to se s nákupem tohoto autobusu mění“, uvedl Tomáš Roubiček, jednatel společnosti VIP line.

Autobus MAN Lion´s Coach je určen pro široké spektrum využití. Dvounápravové vozidlo o délce 12 m pojme ve svém komfortním interiéru 49 sedících cestujících a poskytne jim celkem 10 m3 prostoru pro uložení zavazadel v kufrech a v odkládacích policích nad sedadly. Pohon nového autobusu zajišťuje silný motor MAN Common-Rail D2676 v provedení Euro 6 s kombinací zpětného vedení výfukových plynů EGR a SCR. Motor má výkon 324 kW/440 k a mezi jeho hlavní charakteristiky patří síla, dynamický nástup, kultivovaný chod a nízká spotřeba pohonných hmot. Autobus je vybaven 12stupňovou automatizovanou převodovkou TipMatic. K fantastickým jízdním vlastnostem autobusu MAN Lion´s Coach přispívá hypoidní hnací náprava a vpředu nezávislé zavěšení kol se stabilizátorem.

Součástí bezpečnostní výbavy je elektronický stabilizační program ESP, samozřejmostí je potom elektronický brzdný systém MAN BrakeMatic s EBS, retardérem, brzdovým asistentem (BA), protiblokovacím systémem (ABS) a regulací prokluzu (ASR). V autobusu pro VIP line nechybí systém sledování jízdy v pruzích LGS ani asistent nouzového brzdění EBA. V autobusu integrovaný systém sledování tlaku pneumatik na všech nápravách přispívá zároveň bezpečnosti i efektivitě. Rovněž automatická požární signalizace v motorovém prostoru a v prostoru přídavného topení a na všech kolech spolehlivé kotoučové brzdy znamenají plus v otázce bezpečnosti.

Provedení interiéru se vyznačuje vysoce kvalitními materiály, které vyvolávají pozitivní emoce již od okamžiku nastoupení. Cestující i posádka mají k dispozici prostorné odkládací prostory a servisní sady s lampičkami na čtení, nastavitelnými ventilátory, reproduktory a tlačítkem pro kontakt s obsluhou. Zábavu na palubě zajišťuje multimediální systém MMC Advanced umožňující přenos dat navigace na dva monitory cestujících a DVD přehrávač. Příjemnou atmosféru uvnitř autobusu v každém ročním období zajišťuje výkonné klimatizační zařízení, které je umístěno na střeše v přední části vozidla.

TZ: MAN autobusy Česká republika

 

VIP line

působí na českém trhu od roku 2014 a v současné době disponuje 16 luxusními vozy, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Společnost si zakládá na celkové kvalitě poskytovaných služeb, osobním přístupu k zákazníkům a moderním vozovém parku, který přispívá k maximální bezpečnosti cestujících. Mezi významné klienty společnosti VIP line patří mimo jiné ŠKODA Auto, jejímž logem je nový autobus MAN Lion´s Coach již opatřen.

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

 

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.