cz  Czech      uk  EN

Nové špičkové trolejbusy Škoda pro město Brno

 

Jednu z největších letošních dodávek v rámci českého trhu začala v těchto dnech plnit Škoda Electric. Firma předává dopravnímu podniku v Brně první tři z celkem deseti nových trolejbusů za více než 120 milionů korun. Tato vozidla budou mít pro dopravce jednu velkou přednost – díky bateriím dokáží obsluhovat i trasy, kde není trolejové vedení.

Jde o takzvané parciální trolejbusy, se kterým slavíme na trhu velký úspěch a to v tuzemsku i v zahraničí, na baterie zvládnou běžně ujet i několikakilometrové trasy. Dopravci oceňují ekologičnost tohoto řešení, spolehlivost a nízké náklady na údržbu a provoz,“ vysvětluje obchodní manažer Škody Electric Radek Kapr.

„Trolejbusy mají automatické ovládání sběračů, což velmi přispívá k plynulosti jízdy v místech, kde končí a začíná trolejové vedení,“ doplňuje Radek Kapr. Vůbec poprvé budou navíc v ulicích Brna sloužit trolejbusy s klimatizací, kterou cestující i řidiči ocení zejména v letních měsících. Všech deset nových trolejbusů dodá Škodovka do konce srpna letošního roku.

Vozový park trolejbusů v Brně je vůbec největším v rámci České republiky. Plzeňská Škoda Electric naposledy dodávala pro jihomoravskou metropoli trolejbusy v roce 2015 a to třicet kloubových velkokapacitních vozů typu 31Tr. „Aktuální dodávku chápeme i jako ocenění kvality našich vozidel,“ dodává Radek Kapr.

Škoda Electric letos rovněž uspěla například v Plzni, kam dodá až 17 nových velkokapacitních trolejbusů. A flotilu nových trolejbusů za více než 130 milionů korun získá ještě do konce letošního roku také dopravní podnik v Opavě.

TZ: Škoda Electric

.

.

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2018
WWW.BUSSHOW.EU

 

 

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

 

SMART CITY V PRAXI

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

 

Autobusy VDL

 

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ


PODLAHOVINY PRO TRANSPORT

WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.