cz  Czech      uk  EN

ANVI TRADE – Zcela nové dekory podlah Altro do autobusů na veletrhu CZECHBUS

DSC_0232

Ve výstavní premiéře uvede ANVI TRADE s.r.o. nové atraktivní typy bezpečnostní protiskluzové podlahoviny Altro Transflor Chroma FiguraTM, která je vyráběna ve dvou kolekcích s živými, moderními vzory Fireworks (ohňostroj) a Carpet look (kobercový vzhled). Požadavky, které jsou dány trhem na aktuální trendy v dekorech a užitných vlastnostech bezpečnostních podlahovin Altro Ltd. sleduje s velkou pečlivostí a vyvíjí tak pro zákazníky vždy to nejlepší!  FiguraTM je produktem primárně zaměřeným na autobusy a trolejbusy – bez ohledu na to, zdali se jedná o městské či meziměstské linky.

 

Přijďte se přesvědčit sami na veletrh CZECHBUS a využijte možnosti nahlédnout také pod pokličku zcela nového, vyvíjeného produktu Altro Transflor IconTM, který bude uveden na trh v příštím roce.

Anvi Trade RTO

Jako další lahůdku představí ANVI TRADE vlastní historický autokar Škoda 706 RTO v zájezdní verzi LUX, který bude umístěn na volném prostranství před veletržním palácem, a pozor – BUDE I MOŽNOST SVEZENÍ!

 

 Protiskluzové podlahy ALTRO – více Informací, ZDE

ANVI TRADE 1

 ANVI TRADE s.r.o. jednička na trhu bezpečnostních

podlahovin pro transport v ČR

Nabízí kompletní sortiment podlahovin určených k zajištění bezpečnosti pohybu pasažérů ve vozidlech MHD během přepravy.

bez názvu

 ANVI TRADE 20 let působení na českém trhu

 

Výhradní distributor protiskluzových podlahovin Altro v ČR, společnost ANVI TRADE s.r.o. letos slaví 20 let působení na českém trhu. První dodávka protiskluzové podlahoviny Altro VM20 pro vozidlo hromadné přepravy osob, kterým byl trolejbus Škoda Tr 14 určený pro DP Brno, byla uskutečněna dne 13. 12. 1994. Do dnešních dnů byly tyto podlahoviny použity ve více než 25 tisících nejrůznějších typech silničních a kolejových vozidel, vyrobených v České Republice.

Takové množství s sebou nese desítky spokojených zákazníků, počínaje velkými výrobci, menšími specializovanými firmami, soukromými dopravci, dopravními podniky měst ČR a dalšími, kteří mají co dočinění s přepravou osob, a kterým není lhostejná bezpečnost pohybu pasažérů ve vozidlech, jakož i snadná údržba vnitřních interiérů a dlouhá životnost jejich podlah, korespondující s životností dopravních prostředků.

 

Za 20 let působení v oblasti dodavatele komponentů vozidel hromadné přepravy osob můžeme hrdě prohlásit, že díky nejkomplexnějšímu portfoliu podlahovin špičkového výrobce Altro Ltd. Velká Británie, nabízíme prémiové protiskluzové podlahoviny, splňující ta nejvyšší očekávání zákazníků z hlediska bezpečnosti přepravovaných osob, bezkonkurenční životnosti, snadné údržby, a to vše při plnění všech zákonných požadavků, nařízení a předpisů.

Altro Ltd.

 

Altro Ltd. Nabízí ve svém portfoliu speciální typy podlahovin pro jakékoliv vozidlo MHD, ať již se jedná o linky městských autobusů a trolejbusů, tak meziměstských a samozřejmě i dálkových autobusů. Rozdělení a nabídka je tak rozsáhlá, že obsahuje také typy a tloušťky podlahovin určené pro minibusy, autokary a to jak z hlediska nových, tak z hlediska rekonstruovaných vozidel. Zkrátka pro každý typ dopravního prostředku má Altro vyvinutý typ podlahy dle jeho způsobu užívání, množství přepravovaných osob, charakteru přepravy (např. zatížení podlahy vlivem tlaku vyvolaného stojícími pasažéry je v městské lince jiné než u dálkové trasy). Portfolio zahrnuje také podlahoviny pro kolejová vozidla, lodě, sanitky, lanovky i užitková vozidla.

 

Samozřejmostí je zákaznický a poradenský servis, který poskytujeme všem zákazníkům. Zrovna tak jako kompletní systém pro instalaci a údržbu dodávaných podlahovin.

 

I v oblasti podlahovin pro transport jde vývoj neustále dopředu. Proto přední výrobce podlahovin, představující celosvětově absolutní špičku v oboru, jakou Altro Ltd. je, nutně reaguje na aktuální trendy, legislativní změny a nové normy pomocí neustále inovovaných a nových typů produktů.

 

V současné době jsou na trh uváděny nové, atraktivní typy podlahovin Altro Transflor. Naši zákazníci mají možnost zvolit si individuální, vlastní dekor dle firemních barev provozovatele. Nabízíme také metodu PRE CUT – přesného výřezu jednotlivých dílů dle půdorysu podlahy Vašeho vozidla MHD, díky čemuž je pak doba instalace podlahoviny při výrobě vozidla výrazně kratší.

 

Do budoucna jsou v plánu např. plošné obrazové reklamy v bezpečnostní protiskluzové podlahovině s průhlednou nášlapnou vrstvou, což bude znamenat pro provozovatele MHD zvýšení ekonomického potenciálu podlahové plochy v jejich vozidlech ruku v ruce s bezpečností cestujících.

ALTRO –  jasná fakta:

takřka nezničitelné materiály Altro si zachovávají své vynikající vlastnosti po celou dobu své životnosti a ve většině případů přežijí i samotná. Podlahy ALTRO jsou vhodné pro vozy veřejné dopravy s vysokou provozní zátěží a vekou frekvencí cestujících.  ALTRO  i přes velmi příznivou cenu mají životnost až 25 let a výrobce poskytuje záruku na neměnné vlastnosti 15 let! Materiály Altro mají několik společných jmenovatelů, atraktivní vzhled, vynikající protiskluzové vlastnosti, snadno se udržují a jsou odolné proti opotřebení!

 

 TZ: ANVI TRADE s.r.o.

Altro-Transflor-Figura-Fireworks_web

Novinka – Altro Chroma FiguraTM

DSC_2272

sor-int

961-int

Komentáře uzavřeny.