cz  Czech      uk  EN

Muzeum MHD v Praze nabízí komentované prohlídky

DPP 1

Od středy 13. dubna 2016 má cestující veřejnost unikátní šanci navštívit Muzeum městské hromadné dopravy v pražských Střešovicích formou komentovaných prohlídek s profesionálním průvodcem.

Díky organizovaným prohlídkám se prostory této technické památky zájemcům otevřou mimo pravidelnou otevírací dobu, a to každou středu vždy od 9.00, 11.00 a 13.00 hodin. Návštěvníci se v jejich průběhu budou moci seznámit jak s historií samotné budovy vozovny, tak i jednotlivých historických exponátů. Jako doplněk navíc každý účastník obdrží tištěnou brožuru obsahující informace o historii exponátů i dopravy v Praze.

Zájemcům o komentovanou prohlídku Muzeem MHD stačí jediné – zvolit si vhodný termín a v danou hodinu se dostavit k vrátnici střešovické vozovny. Odtud budou následně ve společnosti průvodce vpuštěni do areálu muzea. Minimální počet účastníků jedné prohlídky není stanoven, maximální kapacita však činí 30 osob. Vstupné do Muzea v rámci komentované prohlídky činí 35 Kč pro dospělé a 20 Kč pro děti (děti do 6 let mají vstup zdarma). V případě, že středa připadne na státní svátek, je Muzeum MHD otevřeno pro veřejnost bez komentované prohlídky.

Tisková informace: DPP

Více informací o Muzeu městské hromadné dopravy v Praze naleznete na tomto odkazu.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.