cz  Czech      uk  EN

MICHELIN – nová generace pneumatik X LINE Energy třídy AAA

pneumatika MICHELIN X LINE Energy T 385/55 R 22,5

pneumatika MICHELIN X LINE Energy T 385/55 R 22,5

 

Inovativní generace pneumatik MICHELIN X LINE Energy třídy AAA na všechny nápravy

MICHELIN X LINE Energy je první řada pneumatik na všechny nápravy, která se může z hlediska valivého odporu pyšnit klasifikační třídou AAA. Díky tomu ušetří souprava tahače s návěsem vybavená touto řadou pneumatik a jezdící na dlouhé vzdálenosti až 1 litr paliva na 100 kilometrů, aniž by se snížila životnost pneumatik.

Názory uživatelů jsou jednoznačné – v dálkové přepravě přináší řada pneumatik MICHELIN X LINE Energy skutečné úspory paliva.

Pneumatika MICHELIN X LINE Energy F 385/55 R 22,5 na řídicí nápravu

Pneumatika MICHELIN X LINE Energy F 385/55 R 22,5 na řídicí nápravu

 

S pneumatikou MICHELIN X LINE Energy D2 315/70 R 22,5, která je z hlediska valivého odporu první pneumatikou na hnací nápravu s klasifikační třídou A, nabízí Michelin přepravcům první kompletní řadu pneumatik s třídou AAA na všechny nápravy. Pneumatika MICHELIN X LINE Energy F 385/55 R 22,5 na řídicí nápravu a pneumatika MICHELIN X LINE Energy T 385/55 R 22,5 na přívěsovou nápravu spadají rovněž do třídy A.

V porovnání s předchozí generací pneumatik MICHELIN X LINE Energy (třídy BBA) zaručuje montáž nové řady pneumatik na celé soupravě úsporu 1 litru paliva na 100 kilometrů a snižuje tak množství emisí CO2 o 2,66 kg. Průměrná spotřeba paliva se tak během prvního života pneumatiky (před prořezáním a protektorováním) sníží o 1 610 eur. I s těmito úsporami na palivu si pneumatiky zachovávají vynikající výkony typické pro pneumatiky Michelin, jako je dlouhý kilometrový proběh a maximální bezpečnost.

Pneumatiky řady MICHELIN X LINE Energy s třídou AAA na řídicí, hnací i přívěsové nápravy využívají četné inovační technologie:

  • REGENION: 3D dezénové prvky vytvořené vulkanizací se úměrně s počtem ujetých kilometrů obnovují, takže zajišťují optimální přilnavost pneumatiky v každých jízdních podmínkách po celou dobu jejího užívání. S tím, jak se dezén opotřebovává, se postupně odkrývají nové drážky, které zajišťují nepřetržitou mobilitu.
  • SILICION: První nákladní pneumatiky s příměsí siliky. Inovativní směs pryže, která výraznou měrou snižuje valivý odpor a tím i celkovou spotřebu paliva.
  • INFINICOIL: Ocelové lanko o délce 400 metrů po celém obvodu pneumatiky zvyšuje odolnost pneumatiky po celou dobu jejího užívání. Pneumatiky s technologií InfiniCoil vynikají větší odolností, vyšším indexem nosnosti a větší bezpečností v obtížných jízdních podmínkách.
  • CARBION: Směs pryže vzniklá v rámci inovačního procesu slučování jednotlivých složek v kapalné fázi. Směs se vyznačuje větší homogenitou, která zaručuje zvýšenou odolnost pneumatiky, a tedy i delší kilometrovou životnost.

 

www.transport.michelin.cz

 

Michelin je celosvětovým technologickým lídrem na trhu s pneumatikami. Skupina Michelin vyrábí, prodává a propaguje produkty a služby související s mobilitou – pneumatiky pro osobní i nákladní vozidla, autobusy, letadla, jízdní kola, zemědělské a stavební stroje, motocykly, stejně jako průvodce, mapy, atlasy a internetové služby (ViaMichelin.com). Sídlo Skupiny je ve francouzském městě Clermont- Ferrand. Společnost zaměstnává více než 111 tisíc osob ve 170 zemích. Michelin má 68 výrobních závodů v 17 zemích.

TZ: Michelin

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.