cz  Czech      uk  EN

MARCOPOLO – nové autobusy pro World Cup 2014

Brazilský výrobce autobusů Marcopolo uzavřel smlouvu se společností  Infraero, která zabezpečuje provoz letišť v Brazílii, na dodání autobusů pro mistrovsví světa ve fotbale –  World Cup 2014.  Autobusy budou používány  na hlavních brazilských letištích  jako je Santos Dumont a Tom Jobim (Galeão), v Rio de Janeiru; Confins, v Belo Horizonte a Luis Eduardo Magalhães, v Salvadoru, v době mistrovství světa FIFA v příštím roce. Vozidla budou splňovat požadavky pro přepravu velkého objemu lidí, který se očekává v průběhu měsíců června a července 2014.

Každé z letišť obdrží jeden patrový autobus Marcoplo Paradiso 1800 DD, jeden Viale BRT, šest Viale BRS a patnáct autobusů Volare.

Podle Paulo Corsa, obchodního ředitele Marcopolo díky partnerství s Infraero se návštěvníci  šampionátu  dočkají  nejvyššího komfortu, protože se budou přepravovat v nejmodernější řadě sofistikovaných autobusů, které kdy byly vyrobeny v Brazílii. „Jedná se o vozidla nejlepší v tomto odvětví v zemi a věříme, že budou významným prvkem pro posílení pozitivní turistického obrazu Brazílie,“ řekl  Paulo Corsa.

TZ:  Marcopolo

 

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.