cz  Czech      uk  EN

MARCOPOLO – „Cesta začíná tady“ příběh jednoho z největších výrobců autobusů na světě

Ex-prezident společnosti  Marcopolo  Paulo Bellini vydal knihu „Marcopolo, sua Viagem começa aqui“ (Marcopolo, cesta začíná tady) a popisuje příběh, jak se brazilská společnost stala jedním z největších výrobců autobusů na světě. Cílem knihy je šířit myšlenky Marcopolo ve všech zemích po celém světě, vzdát hold všem lidem, kteří se během 63 let podíleli na napsání tohoto nádherného příběhu.

Více než 300 stran nové knihy nabízí rozhovory s téměř 90 osobnostmi, jednotlivé pasáže popisují příběhy lidí, kteří i přes velké problémy ve společnosti za ní odhodlaně stáli ve všech dobách. Kniha popisuje zajímavým a barvitým způsobem začátky, cestu a růst společnosti, která se stala jedním z největších světových výrobců autobusů z produkcí 32 000 vozidel  za rok, funguje v devíti zemích s více než 20 000 zaměstnanci.

„Jsou to vzpomínky a příběhy, které odhalují mimořádnou firemní kulturu. Možná jsem si ani neuvědomil rozhodující význam toho, kdy se mnoho lidí na společné cestě pevně spojilo s MARCOPOLO“ uvádí Paulo Bellini, autor knihy.

Předmluvu knihy napsal Marcus Vinícius Pratini de Moraes, ekonom a bývalý ministr, obsahuje také  esej antropologa Roberta DaMatta „cesta autobusu“, v níž popisuje přítomnost těchto vozidel ve veřejné dopravě, v našem životě, spolu s charakteristickými vlivy na společnost.

2 X VIDEO O VELKÉ LIDSKÉ HOUŽEVNATOSTI A SKVOSTNÝCH AUTOBUSECH, KTERÉ POTKÁVÁME VELMI MÁLO !

 

Tagy: , , , ,

Komentáře uzavřeny.