cz  Czech      uk  EN

MAN Truck & Bus – FC Bayern Mnichov porazil Borussii Dortmund s autobusem MAN Lion’s Coach!

Unikátní záběry, unikátního „autobusového zápasu“, které obletěli svět, nyní také na portálu Buspress. Ještě před vrcholným zápasem, ve kterém se utká Borussia Dortmund a FC Bayern Mnichov, má již nyní svého vítěze. Hráči Bayernu, evropský fotbalista roku Franck Ribéry  a brankář Manuel Neuer se rozhodli porazit Borussii ještě dříve, než vstoupí na hřiště.

Video“ Brückenschuss „, které vidělo v roce 2011 vice než 3 milióny lidí, kdy nadšení hráči Borussie Dortmund za jízdy z autobusu MAN vystřelili míč předními dveřmi proti mostnímu pilíři a brankář jej zadními dveřmi chytil, není nic proti tomu, co dokázali nyní hráči Bayernu.

Umíme to lépe!

Umíme to lépe! „Ukážeme vám, jak se to dělá“ hlásí David Alaba a mrká na  Francka Ribéryho: Otevírají se dveře, Franck Ribéry nemíří na mostní pilíř, ale na malou dopravní značku, přesná střela a  brankář Manuel Neuer bezpečně v zadních dveřích s přehledem míč chytá.  Video nadšených hráčů, triumf Bayrenu Mnichov během několika hodin doslova obletělo svět! Za dva dny video vidělo milión lidí!

VIDEO: Toppt der FCB den Brückenschuss?

TZ: MAN Truck & Bus

 

Komentáře uzavřeny.