cz  Czech      uk  EN

13 prvoligových týmů důvěřuje autobusům MAN a NEOPLAN!

Je možné zaručit 350 fotbalovým profesionálům jejich oblíbené sedadlo? MAN to dokáže! S novým rekordem startuje do fotbalové sezóny 2013/2014 výrobce užitkových vozidel MAN: celkem 13 družstev bundesligy přepravuje svoje hráče a realizační týmy na stadiony klubovými autobusy značek MAN a NEOPLAN. S tržním podílem 72 % mezi klubovými autobusy MAN jasně ovládl ligu: 350 profesionálů si každý víkend užívá luxusní výbavu klubových autobusů MAN.

Tradiční mnichovský automobilový výrobce tak úspěšně pokračuje ve svém angažmá ve fotbalové bundeslize i v sezóně 2013/2014. Sponzoruje špičkové týmy Bayern Mnichov, Borussia Dortmund, Hamburger SV, VfL Wolfsburg a Borussia Mönchengladbach. „72 procent je neuvěřitelné číslo. Vypadá to, jako by manažeři klubů mohli lépe spát, teprve když vědí, že jejich cenný kádr bezpečně cestuje v našich autobusech“, říká Reinhard Pöllmann, předseda představenstva MAN Truck & Bus Deutschland.

Týmové autobusy bundesligových hráčů jsou vybaveny množstvím bezpečnostních systémů. Vedle bezpečnosti patří k důležitým parametrům klubových autobusů rovněž vysoký komfort pro hráče. Výrobník ledu na palubě by se na první pohled mohl zdát jako holý luxus. Když je ale možné s jeho pomocí během dlouhé cesty ledovat zranění, stává se, stejně jako variabilně nastavitelná kožená sedadla s opěrkami pro nohy, opravdovou pomocí.

Ploché monitory s DVD přehrávačem, satelitní TV a připojení W-LAN umožňují přímo na palubě realizovat diskuze o taktice a přispívají k týmové zábavě během cesty. Jestli jsou zde připojené i herní konzole, zůstává zahaleno tajemstvím.

Díky sponzoringu prostřednictvím autobusů se MAN již léta úspěšně prezentuje ve vysoce atraktivním a dynamickém prostředí profesionálního fotbalu. Pro mimořádné příležitosti dává MAN svým partnerům k dispozici také speciální vozy: triumfální jízdu trojnásobného šampióna FC Bayern centrem Mnichova podnikli jeho hráči, doprovodný tým a management ve zvlášť pro tento účel vyrobeném kamionu MAN v kabrioletové úpravě.

TZ: MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.