cz  Czech      uk  EN

MAN spustil nové informační aplikace „MAN news“ pro iOS a Android

Pomocí „MAN news“, nové aplikace pro iOS a Android se novináři a klienti dostanou rychle a pohodlně ke klíčovým informacím o společnosti MAN. Novinky mají nyní trvale k dispozici, a to i na cestách. Tato nová nabídka je určena především novinářům, kteří nyní mohou provádět svoji práci a výzkum ještě rychleji a snadněji. Kromě nejnovějších zpráv, nové aplikace také obsahuje veškeré další podrobné informace o společnosti MAN.

„Čas je vzácné zboží, zejména pro novináře. Práce prostřednictvím“ MAN news“, nyní nabízí zúčastněným stranám jednoduché informační zařízení používat i na cestách,“ říká Andreas Lampersbach, vedoucí firemní komunikace MAN. Každá naše tisková zpráva, je přiřazena přímo ke  kontaktní osobě, takže novináři ji mohou telefonem kontaktovat, nebo poslat e-mail s dotazem pouhým stisknutím tlačítka.

Kromě nejnovějších tiskových zpráv, aplikace také nabízí další firemní publikace, jako např. poslední výroční zprávy nebo elektronickou verzi zákaznického časopisu „MAN fórum“. Zahrnuje grafické prezentace společnosti MAN s více než 250-letou historií, stejně tak jako nejnovější fakta z oblasti užitkových vozidel a energetiky.  K dispozici jsou také informace  o  výrobních závodech a aktuálních klíčových postavách ve společnosti MAN , lze zde také najít fotografie osob a produktů, jakož i odkazy na sociální mediální služby a další nabídky.

TZ: MAN

Aplikace  iOS ke stažení zde

 

 

 

Aplikace Android ke stažení zde

 

 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.