cz  Czech      uk  EN

LSD BOX, karosárna SYCHRA – skříně na autobusy a minibusy

Karosárna SychraKarosárna Sychra pro Vás už 16 let vyrábí a montuje úložné zavazadlové skříně (skiboxy) na autobusy a minibusy většiny značek. Na klasické autobusy vyrábíme už 7 let  inovovaný typ laminátové závěsné skříně. Ten je vhodný jak pro zavazadla, tak i pro lyže (proto se někdy označuje jako skibox).
Dílenské zpracování s dokonalou technologií laminováním je spolu s výrobní cenou bezkonkurenční ve svém oboru. Zavěšení skříně na ocelovém žárově zinkovaném rámu  umožňuje přístup do motorového prostoru. Výhodou všech našich skříní je také tzv. flexibilní rám, který umožňuje montáž na jakýkoliv autobus. V případě potřeby se rám posune a přestaví. Objem maxiboxu na  autobusy 2,95 m3 a jeho užitečné zatížení 500 kg je skvělým rozšířením prostoru.  Při havárii autobusu ze zadu funguje jako „motorový airbag“, zachrání motor při nárazu.

 

Od roku 2006 vyrábíme skříň na minibusy MB Sprinter, Iveco Daily, VW Crafter a LT. Se skříní na minibusu neplatíte mýtné za vozík a můžete využít maximální povolenou rychlost vozidla. Objem boxu na minibus je 1,6 m3 a jeho užitečné zatížení 400 kg je skvělým rozšířením prostoru minibusu. Dveře skříně jsou zamykatelné a lehce se otvírají přes plynové vzpěry. Na přání vyrábíme jakékoliv barevné provedení jak v barvách RAL, tak v metalízách. Vhodným doplňkem boxu jsou pevné police z taženého hliníkové profilu. Výrobní termíny v bílé barvě RAL 9010 jsou obvykle do 5-7 pracovních dnů.

Na našich webových stránkách najdete další informace a fotografie. LSD BOX s.r.o., Ing. Josef Dušák, Velešovice 281, tel./fax: 541 235 058, mobil:  608 459 789 , 608 847 581 www.LSDBOX.cz www.skiboxy.cz

Karosárna Sychra

 

 

 

 

 

 

 

Karosárna Sychra

 

 

Komentáře uzavřeny.